X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne brak @ i testy negatywne
Odpowiedz

brak @ i testy negatywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    36 dc @ jak nie było tak nie ma i ciązy też nie bo testy negatywne , tylko się dziwnie czuje i senna jestem . Chciałabym już aby ta wredota przyszła żebym się mogła starać w nowym cyklu, jak pójde do lekarza to bedzie mi kazał znowu brać luteinę a ja się boje że to zaburzy mój cykl . Co mam robić?

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 5 października 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobasku, ciężko wnioskować po Twoim wykresie, ale ostatnie temp mierzone już o stałej porze być może wskazują że owu dopiero teraz była. Mierz dalej i obserwuj czy i jak temp się zmienia. A luteiny się nie bój - mi ona pomogła w ciągu 5 cykli dojść do ładu długością i regularnością cykli.
    Powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej nie możliwe żeby mnieć owu w 36 dc zreszta testy wykazywało mi to wcześniej jesli by była teraz to nici z tego b serduszek nie ma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu nie pokazuja ze owulacja wystapi tylko ze moze wystapic...a owulacje mozna miec w 36DC i pozniej... wszystko zalezy od organizmu i hormonow.

  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 5 października 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ovu była w 35 dc więc można mieć późno :)

    relganli06k8eu81.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ