Forum Starając się - ogólne Brak libido - gdzie szukać pomocy
Odpowiedz

Brak libido - gdzie szukać pomocy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marysia_84 Nowa

Wysłany: 18 kwietnia, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim,
    czy ktoś z Was korzystał może z pomocy seksuloga? Chodzi o totalny zanik libido u mnie. Bardzo mnie to zaczyna martwić i chciałabym poszukać przyczyny. Nie mam wielkich stresów na codzień (przyziemne ), kocham partnera. Jesteśmy razem od roku. Od 6 miesięcy praktycznie on inicjuje współżycie. Gdyby nie żele intymne to nie byłoby opcji seksu. Czuję się jakby ktoś wyłączył mi guzik z opcją " podniecenie", "pożądanie". Badałam poziom TSH: 1.9. Testosteron w 3 dniu cyklu i jest w połowie normy. Co to może być? gdzie udać się o pomoc :(

• Eufooria Koleżanka

Wysłany: 18 kwietnia, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w wątku poważny spadek libido polecają różne tabletki 😀 ja też myślałam o wizycie u seksuologa, ale dałam jeszcze szansę Libido Therapy. Dzisiaj przyszły więc zobaczymy po miesiącu czy coś się ruszy 😃 U mnie spadek libido jest raczej związany z niską samoocena, trochę rutyna... Mam nadzieję, że tabsy pomogą

• Anuśla Autorytet

Wysłany: 18 kwietnia, 23:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć za wysoka prolaktyna wpływa na libido. Ja mam na przykład bardzo małe. Badałas prolaktyne?

Staramy się od sierpnia 2016
    3 x IUI :-(
    Podwyższone anty TG i prolaktyna. Wysokie NK: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo.MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero.
    Polipowate endometrium. Ecola w jamie macicy i nasieniu - po kilku kuracjach nadal jest:-(. Antybiotykoterapia: Mąż: Zinnat, ja: Metronidazol.
    15.10.2019 - histeroskopia.
    22.10.2019 - wizyta w Artvimed w sprawie ivf

"Just because I'm losing doesn't mean I'm lost."
  • Marysia_84 Nowa

Wysłany: 27 maja, 17:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ponoć za wysoka prolaktyna wpływa na libido. Ja mam na przykład bardzo małe. Badałas prolaktyne?
    Nie badałam prolaktyny. Dziękuję, może spróbuję. W piątek mam wizytę w poradni seksuologicznej, może dowiem się czegoś więcej, co zbadać, albo czy to psychika jednak coś miesza. Nie wierzę zbytnio w suplementy podnoszące libido. Wolałabym poznać przyczynę, szczególnie, że nigdy nie miałam z tym problemu. Wręcz przeciwnie.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)