X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne brak miesiączki
Odpowiedz

brak miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lila1988 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem dwa tyg po podaniu ovitrelle, wczoraj był termin miesiączki(lekarz mówił że pojawi się dwa tyg po podaniu zastrzyku) i nie ma. Jedynie co to miałam wczoraj jednorazowe zabarwione na lekko brązowy kolor plamienie. Dzisiaj zrobiłam test ale niestety negatywny. Dodam że po owulacji miałam bardzo bolesne sutki i piersi a jakieś dwa dni temu bolało mnie w podbrzuszu. Poradźcie co może oznaczać moja sytuacja

    Lila
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoja sytuacja nie oznacza nic. Okres ci się zaczyna koniec.

    rah, Vuko lubią tę wiadomość

  • lila1988 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może i tak ale wczoraj nic i dzisiaj też póki co nic. Nawet nie czuje się jak na @

    Lila
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączka Ci się spóźnia jeden dzień...hmm tego nie można nawet nazwać spóźnieniem nasze organizmy nie działają jak w zegarku, zawsze powinnas sobie liczyć +\- 3 dni bo to niepotrzebny stres. .

    Maialen, sylwiaśta159, rah lubią tę wiadomość

  • lila1988 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem ale mam nadzieje ze mnie rozumiecie- już trochę się staramy i nic. A na forach różne opinie można znaleźć

    Lila
  • truth Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 50% możesz być w ciąży. Czas rozejrzeć się za wózkiem.

    camila, zbikowa lubią tę wiadomość

  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po podaniu Ovitrlle też miałam dłuższy cykl niż zwykle: za pierwszym razem okres dostałam 16 dnia po podaniu zastrzyku a za drugim aż 18 dnia po podaniu zastrzyku. Organizm różnie reaguję i jak lekarz powiedział o 2 tygodniach to na pewno nie miał na myśli 2 tygodnie co do minuty.
    Zalecam cierpliwość. Niestety życie jest życiem i nie zawsze możemy mieć to co chcemy i kiedy chcemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 12:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar- jak dobrze ze jestes.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiekszodc z nas tu sie juz stara dlugo i nic ;) jakby ci sie okres spoznial tydzien to ok, ale dzien? Rozumiem, ze pragniesz dziecka jak my wszystkie tutaj, ale co mamy ci powiedziec? Jestes w ciazy? takie objawy moze miec i kobieta w ciazy i ta nie bedaca w niej wiec na dwoje babka wrozyla.

    Emma80 lubi tę wiadomość

  • lila1988 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam jeszcze kilka dni i jak @ się nie pojawi to zrobię test i umówię się do ginekologa

    Lila
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm... zawsze mozna jeszcze wykorzystac pomysl mojej kolezanki z ktora chodzilam do gimnazjum i odpowiedziec na kilka pytan- uwazala bowiem ze test ciazowy to nic innego jak test z pytaniami i odpowiedziami :D

  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz kazał czekać do 35 dnia cyklu, ale nie musiałam. Miesiączka zawsze była wcześniej

  • lila1988 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :D poczekamy i się okaże

    Lila
  • lila1988 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że jestem po stymulacji clostylbegyt + puregon

    Lila
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem takich pytań:/ bez obrazy, ale mamy Ci teraz pisać ze to na pewno ciaza?
    Pytasz co moze oznaczać taka sytuacja...zadzwoń do lekarza. Skąd my mamy wiedzec?:(
    Piszesz, ze tyle rożnych rzeczy dostawałaś, to nie dziwne ze moga bolec piersi, brzuch, mozesz byc senna, słaba, miec mdlosci i inne "cuda wianki". W koncu to ingerencja w Twój organizm.
    Test negatywny, jest lekkie plamienie, wiec pewnie nadchodzi @
    Mierzysz tempke? Mozesz zrobic test z krwi, będziesz miała 100% pewności.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar! Cudny suwaczek ;d

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah - dziękuję :D

    lila - mam nadzieję, że nas zrozumiesz, chcemy Ci doradzić jak uniknąć dodatkowego stresowania się bo i po co ;) jakbym miała za każdym razem pisać posta bo JEDEN dzień spóźnia mi się okres to co miesiąc bym pisała, każda z nas by pisała, nie dajmy się zwariować. Jak długo się staracie? Paradoksalnie, zauważyłam, że kobietki które starają się już bardzo długo to wrzucają na luz i jeden dzień spóźnionej miesiączki spływa po nas jak po maśle. Jak będziecie się starali po kilka lat to też złapiesz taki luz - zobaczysz ;)

    Maialen lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się spóźnia na przykład 5 dni testy negatywne, a niezakadma wątku dlaczego mi się spóźnia, muszę iść do lekarza na wywołanie jeśli nie dostane i tyle,także cierpliwości:)

    mar lubi tę wiadomość

  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozdrawiam serdecznie z 55 dnia cyklu.

    Maialen, Vuko, Maczek lubią tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz zalecał testować najwcześniej 17 dni po domniemanej owu, mimo że fazę lutealną mam zwykle 11-13-dniową.

    Pewnie okres się zaczyna i tyle. Nie ma co świrować :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ