Forum Starając się - ogólne Brak miesiączki????
Odpowiedz

Brak miesiączki????

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • żabulka Nowa

Wysłany: 23 marca 2016, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    W miesiącu kwietniu 2015 r.dowiedziałam się że mam torbiela jajnika lewego brałam tabletki żeby się wchłonął.Nic nie pomogły.Problemem później się stał fakt że nie miałam miesiączki.Kolejne tabletki na wywołanie jej .I w końcu się pojawił .
    W październiku 2015r. miałam usunięty torbiel lewego jajnika .Brałam hormony -4 opakowania po tej operacji .Do tej pory nie mam miesiączki.A tak naprawdę nie mam jej już od września 2015r. Wiec nie wiem tak naprawdę kiedy mam dni płodne i kiedy zajdę w ciążę ? Denerwuje się bo staramy się z mężem ale nic nam nie wychodzi.

żabulka
  • Cytrynka_ Autorytet

Wysłany: 28 marca 2016, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabulka wrote:
    Witam :)
    W miesiącu kwietniu 2015 r.dowiedziałam się że mam torbiela jajnika lewego brałam tabletki żeby się wchłonął.Nic nie pomogły.Problemem później się stał fakt że nie miałam miesiączki.Kolejne tabletki na wywołanie jej .I w końcu się pojawił .
    W październiku 2015r. miałam usunięty torbiel lewego jajnika .Brałam hormony -4 opakowania po tej operacji .Do tej pory nie mam miesiączki.A tak naprawdę nie mam jej już od września 2015r. Wiec nie wiem tak naprawdę kiedy mam dni płodne i kiedy zajdę w ciążę ? Denerwuje się bo staramy się z mężem ale nic nam nie wychodzi.
    Przede wszystkim co na to lekarz ze nadal sprawa miesiaczek nie jest uregulowana?
    Niestety ale nie majac miesiaczki jest baaaardzo mozliwe ze nie mam dni plodnych. Musisz koniecznie skontaktowac sie z lekarzem i zapytac co ztobic jak chcecie miec dziecko. Moze dac tabletki na pobudzenie jajników i zrobic monitoring cyklu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego