Forum Starając się - ogólne Brak miesiączki????
Odpowiedz

Brak miesiączki????

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • żabulka Nowa

Wysłany: 23 marca 2016, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    W miesiącu kwietniu 2015 r.dowiedziałam się że mam torbiela jajnika lewego brałam tabletki żeby się wchłonął.Nic nie pomogły.Problemem później się stał fakt że nie miałam miesiączki.Kolejne tabletki na wywołanie jej .I w końcu się pojawił .
    W październiku 2015r. miałam usunięty torbiel lewego jajnika .Brałam hormony -4 opakowania po tej operacji .Do tej pory nie mam miesiączki.A tak naprawdę nie mam jej już od września 2015r. Wiec nie wiem tak naprawdę kiedy mam dni płodne i kiedy zajdę w ciążę ? Denerwuje się bo staramy się z mężem ale nic nam nie wychodzi.

żabulka
  • Cytrynka_ Autorytet

Wysłany: 28 marca 2016, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabulka wrote:
    Witam :)
    W miesiącu kwietniu 2015 r.dowiedziałam się że mam torbiela jajnika lewego brałam tabletki żeby się wchłonął.Nic nie pomogły.Problemem później się stał fakt że nie miałam miesiączki.Kolejne tabletki na wywołanie jej .I w końcu się pojawił .
    W październiku 2015r. miałam usunięty torbiel lewego jajnika .Brałam hormony -4 opakowania po tej operacji .Do tej pory nie mam miesiączki.A tak naprawdę nie mam jej już od września 2015r. Wiec nie wiem tak naprawdę kiedy mam dni płodne i kiedy zajdę w ciążę ? Denerwuje się bo staramy się z mężem ale nic nam nie wychodzi.
    Przede wszystkim co na to lekarz ze nadal sprawa miesiaczek nie jest uregulowana?
    Niestety ale nie majac miesiaczki jest baaaardzo mozliwe ze nie mam dni plodnych. Musisz koniecznie skontaktowac sie z lekarzem i zapytac co ztobic jak chcecie miec dziecko. Moze dac tabletki na pobudzenie jajników i zrobic monitoring cyklu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego