X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brak miesiączki i negatywne testy ciążowe
Odpowiedz

Brak miesiączki i negatywne testy ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Stay Ekspertka
    Postów: 131 189

    Wysłany: 8 października 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie bo chyba zwariuje 🙈czy któraś z Was miała może tak ze spóźniał Wam się okres , testy negatywne a np okazało się ze jesteście w ciazy? Spóźnia mi się okres 6dni wczoraj i jeszcze 2dni temu robiłam testy -wynik negatywny. Piersi mam nabrzmiałe jak zawsze przed okresem ale miesiączki brak…miałam ostanio dużo stresu i nieprzespanych nocy zgodnilam to na to ale już sama nie wiem…w tamtym miesiącu miałam histeroskopie a teraz miałam mieć hsg jednak wynik biocenozy pochwy to III stopień czystości co mnie dyskwalifikuje z tego zabiegu 😭wynik biocenozy : pałeczki kwasu bardzo liczne wpl, leukocyty: liczne wpl, kom nabłonka bardzo liczne wpływy. Czy to wszystko może mieć wplyw na brak miesiączki ? Czy może jest nadzieja na mojego upragnionego dzidziusia

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5163 4766

    Wysłany: 8 października 2021, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz napewno kiedy miałaś owulacje ? Przez histeroskopię mogła się np. przesunąć parę dni.

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Stay Ekspertka
    Postów: 131 189

    Wysłany: 8 października 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka93 wrote:
    A wiesz napewno kiedy miałaś owulacje ? Przez histeroskopię mogła się np. przesunąć parę dni.
    Nie wiem dokładnie. Miałam plamienie kilka dni może to okolowulacyjne właśnie było.

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5163 4766

    Wysłany: 8 października 2021, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay wrote:
    Nie wiem dokładnie. Miałam plamienie kilka dni może to okolowulacyjne właśnie było.

    Możliwe mogło być też po histero, najlepszym rozwiązaniem jest zawsze beta z krwi. Powodzenia ✊🍀

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ