X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brak miesiączki po duphastonie
Odpowiedz

Brak miesiączki po duphastonie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • drSylwia Ekspertka
    Postów: 200 300

    Wysłany: 3 lipca 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Mam stwierdzony przewlekły brak owulacji i bez leków nie mam miesiączek w ogóle. Od roku brałam na wyregulowanie duphaston 16-25 DC i absolutnie zawsze miesiączka byla po 2 dniach. Jak w zegarku.
    W międzyczasie zaczęliśmy stymulację Clo.
    Ten cykl też był stymulowany, ale w 35dc test negatywny, a @ brak.
    W 40 DC zrobiłam progesteron - wynik 0,3. Od 45-54dc brałam duphaston,spodziewałam się miesiączki po 2 dniach od odstawienia, a tu dzisiaj dzień 5 i okresu brak. Do tego zupełnie nie czuje jakby okres się zbliżał.
    Czy któraś z Was tak miała, że duphaston nie wywołałiesiaczmi i jak to się skończyło?

    PCOS
    całkowity brak miesiączek i owulacji

    11.21 - Clo
    02.22 9 tc 👼💔 triploidia płodu
    12.22 19 tc 💔👼 - brak ustalonej przyczyny
    07.23 - cb
    10.23 Clo
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ