X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brak okresu a testy i beta negatywne
Odpowiedz

Brak okresu a testy i beta negatywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kits Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Staramy się od jakiegoś czasu z mężem o maluszka. Z moich obserwacji wynika, że owulacja była 14 bądź 15 stycznia. Cykle mam normalnie 26 dniowe, a dzisiaj jest 31dc i okresu nie widać. Od piątku boli mnie brzuch, typowo okresowo, ale robiłam testy, pojechałam nawet wczoraj na betę i wszystko wychodzi negatywnie. Czy mogłam zrobić betę za wcześnie? Kiedy mniej więcej zrobić następną jeśli @ się nie pojawi?

  • okejka Autorytet
    Postów: 952 1790

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kits wrote:
    Hej dziewczyny. Staramy się od jakiegoś czasu z mężem o maluszka. Z moich obserwacji wynika, że owulacja była 14 bądź 15 stycznia. Cykle mam normalnie 26 dniowe, a dzisiaj jest 31dc i okresu nie widać. Od piątku boli mnie brzuch, typowo okresowo, ale robiłam testy, pojechałam nawet wczoraj na betę i wszystko wychodzi negatywnie. Czy mogłam zrobić betę za wcześnie? Kiedy mniej więcej zrobić następną jeśli @ się nie pojawi?

    Teoretycznie jesteś 8 dpo, więc na jakiekolwiek dodatnie wyniki jest za szybko. Najwcześniej, w zależności od rodzaju testu, zaczęłabym sprawdzanie 11-12 dpo.
    I druga sprawa, jeśli masz cykle 26dniowe, to nijak mi nie pasuje Twoja owulacja 14-15 stycznia (czyli wg Ciebie i podanych prze Ciebie informacji 23- 24 dc)- owulacja następuje około 10 do 14 dni przed miesiączka. Polecam lekturę podstawowych pojęć związanych z funkcjonowaniem własnego organizmu.

    👩🏻 34 👦🏻 35
    08.22 - w 13 cs ⏸️ ➡️ 05.23 👧🏻 53cm, 3.05 kg szczęścia ❤️
    05.24 decyzja o rodzeństwie dla M: badania, kontrola blizny - teoretycznie wszystko ✅️

    08.24, 3 cs... ⏸️ 🥹 : 17 dpo bHCG 673, 19 dpo 1549
    27.08 0.21 cm fasolki 🥹
    10.09 1.34 cm fasolki 💓
    25.09 2.96 cm fasolki z ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ