X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne brak okresu- brak ciazy
Odpowiedz

brak okresu- brak ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny musze sie was poradzic a moze któras miala podobnie...a wiec powinnam okres dostac 3 .12 a tu go jeszcze nie ma i oczywiscie zrobilam test w sobote ale niestety wyszedl negatywny...a juz myslalam ze sie udało słyszalam ze bardzo trudno jest zajsc w ciaze przy pco...jak mozecie to zajrzyjcie na wykres i co wy o tym myslicie??

    Magda26
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może powtórz test

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam kiedyś o czymś takim jak przetrwałe ciałko żółte. Test powinnaś powtórzyć, najlepiej betę...ale może być tak że skoro sikacz nie wyszedł pozytywny to beta może być ciut ponad normę i tylko czekać wtedy na @...

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja @ powinnam dostać 29-11 i do tej pory nie ma. Testy też negatywne. Dzisiaj jest już39 dzień cyklu. Już nie wiem, co o tym sądzić.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, a brałaś jakieś tabletki w drugiej fazie cyklu?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżance wyszło dwa tygodnie po terminie spodziewanej miesiączki. Może faktycznie pójdź na betę?

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiem czy Twój wykres wskazuje, że była owulacja...nie spełnia warunków metody. Może brak @ jest wynikiem braku owulacji, a nie ciąży.

    FITop1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela, a nie wiesz przypadkiem, czy Twoja koleżanka robiła testy w okolicach @? czy dopiero te dwa tygodnie po?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, najpierw co do PCO. Jest trudno zajść, ale ja 2 lata się starałam i się udało, a miałam jajniki jak ser z dziurami, usłane cystami i torbielami, gospodarka hormonalna to był kosmos. Przechodziłam kurację hormonalne, cudowałam, wciąż szperałam w necie i szukałam złotych metod. Raz odpuściłam, wrzuciłam na luz i jest :) Ale zapewne wcześniejsze cudowania wyszły mi na dobre.
    Ale przy PCO, niestety, są też rozregulowane cykle. Możesz mieć przez kilka miesięcy co 30 dni, a później bum, hormony się zachwieją i @ przychodzi później lub wcześniej. I Zielarka dobrze napisała, może też nastąpić brak owulacji, a więc @ ma prawo nie przyjść.
    Przyczyną może też być torbiel(e), wtedy także są problemy z cyklem.
    Ale w sumie też znam przypadek dziewczyny i też z PCO, że testy jej wychodziły negatywne 3 tyg po terminie @ a u lekarza niespodzianka ;) Może więc beta?

    20130914050120.png201207104662.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ