Forum Starając się - ogólne brak okresu- brak ciazy
Odpowiedz

brak okresu- brak ciazy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka

Wysłany: 9 grudnia 2013, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny musze sie was poradzic a moze któras miala podobnie...a wiec powinnam okres dostac 3 .12 a tu go jeszcze nie ma i oczywiscie zrobilam test w sobote ale niestety wyszedl negatywny...a juz myslalam ze sie udało słyszalam ze bardzo trudno jest zajsc w ciaze przy pco...jak mozecie to zajrzyjcie na wykres i co wy o tym myslicie??

Magda26
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może powtórz test

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Anoolka Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam kiedyś o czymś takim jak przetrwałe ciałko żółte. Test powinnaś powtórzyć, najlepiej betę...ale może być tak że skoro sikacz nie wyszedł pozytywny to beta może być ciut ponad normę i tylko czekać wtedy na @...

km5scwa1sf2hjw9g.png
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja @ powinnam dostać 29-11 i do tej pory nie ma. Testy też negatywne. Dzisiaj jest już39 dzień cyklu. Już nie wiem, co o tym sądzić.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, a brałaś jakieś tabletki w drugiej fazie cyklu?

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Chanela Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżance wyszło dwa tygodnie po terminie spodziewanej miesiączki. Może faktycznie pójdź na betę?

201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • zielarka Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiem czy Twój wykres wskazuje, że była owulacja...nie spełnia warunków metody. Może brak @ jest wynikiem braku owulacji, a nie ciąży.

FITop1.png
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela, a nie wiesz przypadkiem, czy Twoja koleżanka robiła testy w okolicach @? czy dopiero te dwa tygodnie po?

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Papi77 Ekspertka

Wysłany: 9 grudnia 2013, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, najpierw co do PCO. Jest trudno zajść, ale ja 2 lata się starałam i się udało, a miałam jajniki jak ser z dziurami, usłane cystami i torbielami, gospodarka hormonalna to był kosmos. Przechodziłam kurację hormonalne, cudowałam, wciąż szperałam w necie i szukałam złotych metod. Raz odpuściłam, wrzuciłam na luz i jest :) Ale zapewne wcześniejsze cudowania wyszły mi na dobre.
    Ale przy PCO, niestety, są też rozregulowane cykle. Możesz mieć przez kilka miesięcy co 30 dni, a później bum, hormony się zachwieją i @ przychodzi później lub wcześniej. I Zielarka dobrze napisała, może też nastąpić brak owulacji, a więc @ ma prawo nie przyjść.
    Przyczyną może też być torbiel(e), wtedy także są problemy z cyklem.
    Ale w sumie też znam przypadek dziewczyny i też z PCO, że testy jej wychodziły negatywne 3 tyg po terminie @ a u lekarza niespodzianka ;) Może więc beta?

20130914050120.png201207104662.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego