X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne brak śluzu jak sobie poradzić?
Odpowiedz

brak śluzu jak sobie poradzić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej znacie sprawdzone sposoby na śluz?
    Ja go mam rzadko kiedy wręcz wogole co utrudnia w statystyce na kalendarzu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie super działa szklanka siemienia lnianego raz dziennie (ok 3 łyżki nasionek zalewam wrzątkiem do połowy szklanki). Dobrze jest te nasionka później rozgryźć. Dodatkowo ostatnio użyłam żelu conceive plus. W efekcie w ostatnim cyklu miałam aż za dużo śluzu płodnego ;)

    EDIT: ale masz pokręcony cykl. Czy na pewno masz dobry termometr?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2014, 15:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze pod pachą w tym cyklu od następnego jeśli się nie uda to w pochwie będę mierzyć, wydaje mi się ze temperatura jest zależna od temp w domu, brałam wiesiołka ale nie działa na mnie a powiedz cały cykl brać te siemię?

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:49

    20140607580114.png

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:49

    20140607580114.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bylam na diecie i pilam duzo wody również śluzu brak z obserwacji śluz byl delikatny 22grudnia a wcześniej w kwietniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Mierze pod pachą w tym cyklu od następnego jeśli się nie uda to w pochwie będę mierzyć, wydaje mi się ze temperatura jest zależna od temp w domu, brałam wiesiołka ale nie działa na mnie a powiedz cały cykl brać te siemię?

    Ja piję siemię zwykle do owulacji ale można śmiało cały cykl.
    Kiniacz ma rację - picie dużej ilości wody też pomaga. A temp mierz w ustach. Mój termometr "pika" po 30 sek ale pomiar wtedy jest do dupy, dlatego zawsze mierzę temp równe 5 min (po pikaniu termometr dalej mierzy). I od kiedy tak mierzę wykres zaczął mieć ręce i nogi.

    Kiniacz lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odp od następnego cyklu zaczne z tym siemieniem i temp w ustach chociaz spójrz na wykres po owu temp jakoś wygląda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm faktycznie już lepiej ale mierzenie pod pachą jest totalnie niemiarodajne - sprawdziłam. Szczerze polecam bardziej czułe metody ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ