X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bromergon
Odpowiedz

Bromergon

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!

    Szukałam ale nie znalazłam tematu związanego z Bromergonem. A jednak spędza on sen z powiek wieku staraczkom. Czy mogłybyscie podzielić się swoimi przeżyciami z tym lekiem ? Są dwie szkoły - niektórzy lekarze mówią że należy go odstawic zaraz jak się dowiemy o ciąży.. a inni znowu że trzeba odstawic go po jakimś czasie stopniowo zmniejszając dawkę. Sama jestem w takim położeniu że mój gin mówi żeby odstawic natychmiast a mój endokrynolog że należy odstawiac powoli... Warto podkreślić że oby dwoje to bardzo dobrzy lekarze..

    Nie wiem co zrobić. Zaraz będę testować i wtedy chyba przejdę zawał bo nie wiem kogo posłuchać...

    A jak było u was ?

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej OvuGrażyna.
    ja jeszcze nie brałam bromergonu i Ci nie pomogę ale na forum STARAJĄCE SIĘ Z POMOCĄ MEDYCZNĄ tam dziewczyny coś piszą, zerknij

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja brałam swojego czasu Bromergon, jak p. doktor stwierdziła, że mam za wysoką prolaktynę po obciążeniu (podstawowa była w normie). Zrzuciła na to winę braku owulacji. Brałam ten straszny lek przez 2 miesiące i na badaniu wyszło, że przestrasznie spadł podstawowy wynik, a owulacji jak nie było, tak nie ma. Dlatego ważne jest, aby robić kontrolne badania krwi w tym temacie. Zanim zaczęłam przyjmować Bromergon, lekarka powiedziała mi, że w przypadku gdy zajdę w ciążę, mam stopniowo ten lek odstawić. I to prawda - co lekarz to inna teoria niestety ;)

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuGrażyna jest tutaj już temacik : prolaktyna bromergon ...poszukam i Ci go odkopie ;)

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ