Forum Starając się - ogólne Castagnus
Odpowiedz

Castagnus

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zoneczka Znajoma

Wysłany: 5 stycznia 2014, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;*

Od 3 dni zażywam castagnus . Od czasu zażywania czuję mdłości okresowo w ciągu dnia . Czy któraś z was doświadczyła czegoś podobnego ? Już sama nie wiem od czego to może byc , na wykresie i w testach wypatruje upragnionej fasolki i nic . i nie wiem czy ten lek może mieć takie działanie , czy może to potraktować jako objaw ciąży . :)

żoneczka
  • karola_aa Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ulotce pisze że mogą być mdłości. Sama zaczęłam go brać w tym cyklu.

Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam, czy nie zacząć go brać. Bo słyszałam, że może zwiększyć szansę na poczęcie dziewczynki. A nam tak się marzy córcia...

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • karola_aa Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać za jakieś 16 dni czy mi pomógł ale mam nadzieje że tak !!!

Nikola 20.07.15
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • dynamiczna Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszcie coś więcej o tym leku bo też mam chrapkę na dziewczynkę. Czy jest na receptę i na co się go bierze ?

https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

• karola_aa Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2014, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lek jest ziołowy, bez recepty. Ogólnie idzie na uregulowanie cykli i obniżenie prolaktyny, ale podobno pomaga też zajść w ciążę ;)

Nikola 20.07.15
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego