Forum Starając się - ogólne Castagnus.
Odpowiedz

Castagnus.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2019, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichosza wrote:
    Podziwiam Cie szczerze, ja bym się chyba poddała...
    Latwo nie bylo, nie powiem... nie raz przez te lata mialam ochote rzucic to w kat... przynajmniej co drugi cykl kiedy odbieralam telefon z kliniki i slyszalam po drugiej stronie, ze beta negatywna i mam odstawic leki i przyjechac 1dc na badania krwi, mowilam, ze to byl ostatni raz... po czym pidnosilam sie, otrzepalam i jechalam 1dc grzecznie do kliniki spuscic krew...
    Moglam sie poddac, no ale kto nie walczy, ten nie nianczy ;)
    To bylo dlugie i bardzo ciezkie 5 lat, ale naprawde sie oplacilo... teraz mam w domu 8 miesiecznego baczka❤

Cichosza lubi tę wiadomość

klz99vvjque3qhv3.png

https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt <3 <3
    -> 39dpt <3
    -> 18.08.2018 (40+0) Mia <3
  • ssylwiuska Debiutantka

Wysłany: 1 maja 2019, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w pierwszym cyklu na Castagnusie. Naczytałam się różnych opinii na jego temat i stwierdziłam, że chcę zaryzykować. A może to jest to czego potrzebuje mój organizm? Nie dowiem się jeśli nie spróbuję. Biorę 2tabl/dobę bo ważę ponad 60 kg. Póki co mogę powiedzieć, że złagodził troszkę moje bóle piersi przy PMS i sądzę, że wydłuży mój krótki bo 26 dniowy cykl-przesunął owulację z 13-14 dc na 21-22dc. Ciekawe co dalej...toleruję go dobrze tzn nie mam nudności, bóli głowy, nadmiernego apetytu... o ile nie rozwali na maksa cyklu to planuję dokończyć 90 dniową kurację. Pozdrawiam i dajcie znak jak u Was się spisuję nasz ziołowy bohater :-)

ssylwiuska
  • ssylwiuska Debiutantka

Wysłany: 1 maja 2019, 17:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa gratuluję wytrwałości. Szacun

ssylwiuska
  • olciaa Autorytet

Wysłany: 9 maja 2019, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zostało mi 7,5 tabletki Dostinex’u ważnego do sierpnia 2018 . Więcej informacji priv

wniddf9hzq10g49n.png
  • LaBellePerle Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2019, 08:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, brałam dwa opakowania castagnusa. Czy to jego zasługa - nie wiem, ale efekty macie na suwaczku <3

9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)