X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Celowanie w płeć
Odpowiedz

Celowanie w płeć

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 22 lutego 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was stosowała planowanie płci dziecka polegające na kochaniu się w określony dzień cyklu tj. jak najbliżej owulacji lub w dniu owulacji na chłopca, a kilka dni przed na dziewczynkę?
    Podziałało? ;)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 22 lutego 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa. Probowalam na dziewczynke i nie wyszlo...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie zadziałało, a przy drugim i trzecim <3 było przed owulacją. Teraz mąż też celuje przed owu i zobaczymy co z tego wyjdzie.

  • aniaa89 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja próbowałam już 4 cykle na dziewczynke-dwa dni pzed owu. w końcu w tym cyklu odpuściłam i było 1 dzień przed owu. co mam byc to będzie, ale mazenia są:)

    ania
  • Moniaaa91 Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że ta teoria została już wielokrotnie obalona i zawsze jest 50/50 szansy, nieważne czy współżyje się przed owulacją czy w trakcie :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ