Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Chcę jednego w Nowym Roku 🎇 Ciebie mieć u swego boku 👩🏻‍🍼
Odpowiedz

Chcę jednego w Nowym Roku 🎇 Ciebie mieć u swego boku 👩🏻‍🍼

Oceń ten wątek:
  • Katarena Ekspertka
    Postów: 157 502

    Wysłany: 19 stycznia 2025, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drewkowa9494 kurcze ja nie widzę ale ja z tych ślepych 😄 koniecznie do dosikania z porannego i mocne kciukasy 🤞

    nick nieaktualny, Deyansu lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 | 👨🏻 35

    04.2023 👶🏼 K. 💙 4 CS

    PROJEKT RODZEŃSTWO🔥 🤞

    01.2025 💔 cb
    02.2025 💔 cb
    03.2025 💔 cb

    30.04 ⏸️🥹 (9 CS)
    02.08 👼💔Jaś 😔 poronienie 16 tc

    "jak już raz komuś serce pęknie, to więcej nie pęka, tylko trzeszczy"🥺

    listopad 2025 ➡️ walczymy dalej o tęczowego malucha 🌈

    18.12 ⏸️ 9 dpo🙏 (2 CS)
    20.12 beta 57,6 prog 24,7
  • Siasi Autorytet
    Postów: 769 3222

    Wysłany: 19 stycznia 2025, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drewkowa9494 wrote:
    Proszę ściągnąć mnie na ziemię
    Bo mam zwidy

    IMG-20250119-203413-2.jpg
    Kurde szczerze ja nie widzę nic. Może kwestia światła i zdj też czasem nie oddają tego co widzimy.
    Który dpo? Jak masz test to zatestuj rano z pierwszego moczu i wrzuć nam tu jutro!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🧩 starania od 7.2024
    ⏸️ 04.2025
    💔 05.2025 9tc 👼

    ⏸️ 08.2025
    🦋 15.09 pierwsze USG- CRL 5,3mm i 🫀
    🦋 17.10 (11t2d) SANCO Nipt- zdrowa DZIEWCZYNKA 🙏🏻
    🦋 22.10 (12t1d) USG prenatalne- 5.6cm zdrowej córeczki
    🦋 17.12 (20tc)- USG połówkowe, 340g zdrowej Księżniczki
    🦋 19.02 (29t2d)- USG 3 trymestru- 1313 gram zdrowej córeczki
    27.04 Planowe CC 🩷
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2025, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siasi wrote:
    Kurde szczerze ja nie widzę nic. Może kwestia światła i zdj też czasem nie oddają tego co widzimy.
    Który dpo? Jak masz test to zatestuj rano z pierwszego moczu i wrzuć nam tu jutro!


    13dpo

    Poczekam aż przyjdzie 🐒

  • Katarena Ekspertka
    Postów: 157 502

    Wysłany: 19 stycznia 2025, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś owulka, podziałane także wdrażam w życie próbę wyłapywania ewentualnych biochemów i proszę o dopisanie na ponowne testowanie w tym miesiącu do mocnej ekipy z 31 stycznia 😀

    nick nieaktualny, Belia, Darrika, Darka101, almost.there lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 | 👨🏻 35

    04.2023 👶🏼 K. 💙 4 CS

    PROJEKT RODZEŃSTWO🔥 🤞

    01.2025 💔 cb
    02.2025 💔 cb
    03.2025 💔 cb

    30.04 ⏸️🥹 (9 CS)
    02.08 👼💔Jaś 😔 poronienie 16 tc

    "jak już raz komuś serce pęknie, to więcej nie pęka, tylko trzeszczy"🥺

    listopad 2025 ➡️ walczymy dalej o tęczowego malucha 🌈

    18.12 ⏸️ 9 dpo🙏 (2 CS)
    20.12 beta 57,6 prog 24,7
  • Olisska Autorytet
    Postów: 368 1073

    Wysłany: 19 stycznia 2025, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drewkowa9494 wrote:
    Proszę ściągnąć mnie na ziemię
    Bo mam zwidy

    IMG-20250119-203413-2.jpg

    Ja też niestety nic nie widzę, tak jak tutaj dziewczyny pisały, jeśli masz jeszcze jakiś test w domu to powtórz rano

    2022 - 👶🏼 nasz mały cud po 30 cs (wcześniej jeden niedrożny jajowód, obniżone parametry nasienia i wysokie TSH)
    •niedoczynność tarczycy euthyrox 25
    09.24 - TSH 3,09
    11.24 - TSH 1,26
    03.25 - TSH 1,72
    09.25 - TSH 2,64 -> 50 mg

    🤷🏼‍♀️Ona
    09.24- HSG oba jajowody drożne
    Badania 4dc
    FSH 6,44
    LH 3,24
    Estradiol 35
    Testosteron 26,62
    SHBG 31,70
    Prolaktyna 19,23
    AMH 4,72
    Ferrytyna 7,5 ❌ - ascofer
    💁🏼‍♂️On
    Ilość plemników 224 mln
    Koncentracja 44 mln
    Ruch a 35%, ruch b 33%
    Morfologia 18% 🔥

    Aktualnie 22 cs o rodzeństwo 🥲
    1. Aromek + ovitrelle ❌
    2. Aromek + ovitrelle ❌
    3. Aromek + ovitrelle ❌
    Sierpień- przerwa (biopsja endometrium- Cd138 +, 28/10 🆘)
    4. Aromek + ovitrelle ❌
    5. Aromek ❌

    AKTUALNIE PRZERWA KILKA MIESIĘCY na przeleczenie stanu zapalnego endo i ratowanie psychiki 🥲
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3726

    Wysłany: 19 stycznia 2025, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drewkowa testuj jutro! Ja tam coś widzę 😀

    nick nieaktualny, Deyansu lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2025, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Drewkowa testuj jutro! Ja tam coś widzę 😀


    😀
    Czekam na 🐒

  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 19 stycznia 2025, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drewkowa tam coś jest, jakiś cień ale kurczę takie jakby grubsze niż normalna kreska być powinna. Zrób koniecznie z porannego moczu. Tak mi się wydaje, że tak wcześnie nie ma co robić na wieczór. Kciuki 🤞🏼

    nick nieaktualny, Deyansu lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Liliuszka_2024 Autorytet
    Postów: 302 319

    Wysłany: 19 stycznia 2025, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka , ale mi ten weekend szybko zleciał... dziś się narobiłam w domu bo mały remont łazienki robimy więc miałam dziś co sprzątać po delikatnym kuciu. Rano były przytulanki więc zobaczymy jak to wyjdzie w tym cyklu ale postanowiłam że nie będę się nakrecac ,sprawdzać itp. Pije dalej ziola ojca sroki ,olejek z wiesiolka,niepokalanek itp ale kurde zapomniałam o acc a jutro 9 dzień cyklu więc chyba ten cykl nie uda mi się sprawdzić czy zadziała 🤣
    Od wczoraj z partnerem trzymamy dietę ,powiem Wam że ciężko jest się przestawić na nie jedzenia węgli czy zajadania słodkiego, ale jak to mój mówi wyjdzie nam na zdrowie ,wyreguluje się organizm to i suple garściami nie będę musiała dać więc jak widać chociaż nastawienie jest 🤣

    Darrika, Deyansu, Belia, Katarena, cysterka95 lubią tę wiadomość

  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drewkowa9494 wrote:
    Proszę ściągnąć mnie na ziemię
    Bo mam zwidy

    IMG-20250119-203413-2.jpg

    Coś tam moim zdaniem próbuje się przebić 😍 trzymam kciuki za kolejny test 🔥

    Deyansu lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drewkowa na bym innym testem powtórzyła bo niestety te lubią dawać takie cienie..
    Trzymam kciuki 🍀✊️

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 909 1504

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny, szybko przed pracą wrzucam Wam dzisiejszy test. Nie wiem co mam myśleć. Wydają się być podobne. Czytałam o dziewczynie, której zastrzyk utrzymywał się 20 dni.
    Światło jest też troszkę inne bo teraz jeszcze ciemno i musiałam zaświecić sztuczne.
    Tutaj dzisiejszy:
    https://zapodaj.net/plik-ipzTbWMSAr

    Anka96, Darrika, Deyansu, cysterka95, kitka_, hakorośl lubią tę wiadomość

    2019 🩷🎀

    Starania o drugie od 12.2023

    Idziemy po Ciebie...💙👣

    preg.png
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 909 1504

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj dwa.
    Jak przekręcicie zdjęcie w lewo to pierwszy test jest z wczoraj, drugi z dzisiaj.

    https://zapodaj.net/plik-BnJ5WXTlAk

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2025, 07:25

    2019 🩷🎀

    Starania o drugie od 12.2023

    Idziemy po Ciebie...💙👣

    preg.png
  • Siasi Autorytet
    Postów: 769 3222

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej girls!
    Dziś owulak z drugiego moczu już bledziutki. Także podejrzewam, że Pik był w nocy. Owulka pewnie dziś, najpóźniej jutro.
    31.01 testuję z Wami choć to dopiero będzie 10/11dpo.
    Chyba, że wcześniej przyjdzie małpa. W ostatnim cyklu 3dni po PIKu w 20dc 😅
    Także zrobiłam co mogłam, dziś jeszcze poprawimy przytulanki i wkraczamy w najgorszy czas cyklu. Na ten cykl zaplanowałam zrobienie proga i estradiolu 7dpo, a tak się nie nakręcam i cierpliwie oczekuję na cud ❤️

    Belia, Darrika, Mstka, Darka101, karczoch321, Deyansu, cysterka95, Justa28, kitka_ lubią tę wiadomość

    🧩 starania od 7.2024
    ⏸️ 04.2025
    💔 05.2025 9tc 👼

    ⏸️ 08.2025
    🦋 15.09 pierwsze USG- CRL 5,3mm i 🫀
    🦋 17.10 (11t2d) SANCO Nipt- zdrowa DZIEWCZYNKA 🙏🏻
    🦋 22.10 (12t1d) USG prenatalne- 5.6cm zdrowej córeczki
    🦋 17.12 (20tc)- USG połówkowe, 340g zdrowej Księżniczki
    🦋 19.02 (29t2d)- USG 3 trymestru- 1313 gram zdrowej córeczki
    27.04 Planowe CC 🩷
    preg.png
  • Siasi Autorytet
    Postów: 769 3222

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka93 wrote:
    Tutaj dwa.
    Jak przekręcicie zdjęcie w lewo to pierwszy test jest z wczoraj, drugi z dzisiaj.
    Kurde nie mam pojęcia czy to po zastrzyku czy nie. Ale ewidentne piękne bledziochy. Ja bym zrobiła betę, u Ciebie wskazane. Jedyne co mogę to trzymać mocno kciuki i oczekiwać na Twoją betę.

    Darrika, Deyansu lubią tę wiadomość

    🧩 starania od 7.2024
    ⏸️ 04.2025
    💔 05.2025 9tc 👼

    ⏸️ 08.2025
    🦋 15.09 pierwsze USG- CRL 5,3mm i 🫀
    🦋 17.10 (11t2d) SANCO Nipt- zdrowa DZIEWCZYNKA 🙏🏻
    🦋 22.10 (12t1d) USG prenatalne- 5.6cm zdrowej córeczki
    🦋 17.12 (20tc)- USG połówkowe, 340g zdrowej Księżniczki
    🦋 19.02 (29t2d)- USG 3 trymestru- 1313 gram zdrowej córeczki
    27.04 Planowe CC 🩷
    preg.png
  • Katex8x Debiutantka
    Postów: 11 20

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :)

    Piszę w tym wątku ponieważ jeszcze parę dni temu, przeszukiwałam każdy watek, aby poczytać o objawach potwierdzonej ciąży "chodź już taki wątek osobny istnieje"

    Chciałam tylko uspokoić dziewczyny, które martwią się brakiem objawów przed @. Sama wyczekiwałam mdłości, senności, a przede wszystkim plamienia implantacyjnego i bólu podbrzusza. Myślałam, że się nie udało ponieważ żadne z powyższych objawów u mnie nie wystąpiły. Jedynie miałam podwyższona temperaturę ( 37,3 - 37,5 ), którą zaczęłam mierzyć 6 dni przed @ i która utrzymuje się nadal. Miałam również powiększone piersi i wrażliwe sutki. Jednak takie objawy pojawiały się wcześniej także przed @.
    Zrobiłam wczoraj 2 tesy ciążowe, czyli dzień przed @ i pokazały bledszą ale wyraźną kreskę, po czym poszłam na betę, która wykazała 50,6 :)
    Podsumowując. Mam dzisiaj termin spodziewanej @ i żadnych objawów, które mogłabym odróżnić od tych z przedmiesiączkowych.

    Proszę trzymajcie kciuki, aby wszystko teraz szło bez problemów i abym mogła przywitać zdrowego malucha we wrzesniu. 🥰

    Katarena, White1, Loraa, Mstka, Siasi, Vergeet, emciak, karczoch321, Deyansu, kasialinkaa, almost.there, Justa28, kitka_, Ilka96, Ola8999 lubią tę wiadomość

    19.01.2025 - ⏸️ i beta 43,6
    22.01. 2025 - beta 252,9
    26.01.2025 - beta 1563,9
    4.02.2025 - 👩🏼‍⚕️🩺


    preg.png
  • Katarena Ekspertka
    Postów: 157 502

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka93 a masz jak skoczyć na betę? Bo teraz tylko ona ci powie prawdę 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2025, 07:38

    Darrika, Deyansu lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 | 👨🏻 35

    04.2023 👶🏼 K. 💙 4 CS

    PROJEKT RODZEŃSTWO🔥 🤞

    01.2025 💔 cb
    02.2025 💔 cb
    03.2025 💔 cb

    30.04 ⏸️🥹 (9 CS)
    02.08 👼💔Jaś 😔 poronienie 16 tc

    "jak już raz komuś serce pęknie, to więcej nie pęka, tylko trzeszczy"🥺

    listopad 2025 ➡️ walczymy dalej o tęczowego malucha 🌈

    18.12 ⏸️ 9 dpo🙏 (2 CS)
    20.12 beta 57,6 prog 24,7
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenko, idź na betę! 😁🤞🏻

    Deyansu lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 909 1504

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastrzyk nie wyjdzie w krwi?

    2019 🩷🎀

    Starania o drugie od 12.2023

    Idziemy po Ciebie...💙👣

    preg.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka93 wrote:
    Zastrzyk nie wyjdzie w krwi?
    Wyjdzie dlatego trzeba za 2 dni zrobić przyrost 😊

    Kaliope, brilka, Olisska, PaulinKA, izzou97, Sosenka93, dailydamn lubią tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ