Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Chcę jednego w Nowym Roku 🎇 Ciebie mieć u swego boku 👩🏻‍🍼
Odpowiedz

Chcę jednego w Nowym Roku 🎇 Ciebie mieć u swego boku 👩🏻‍🍼

Oceń ten wątek:
  • Antonina33 Koleżanka
    Postów: 94 17

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Coś widać, ale ile po czasie ?


    3 dni do 🐒

  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ile test leżał nim zrobiłaś zdjęcie

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świeżynka20 wrote:
    A czy u którejś z was też słabo wybarwiały się testy easy Home ? sa na nich cienie ale według mnie powinny być już ładne kreski , rano są widoczne ale jak robię test wieczorem to praktycznie biało :(
    Jutro przewidywany okres
    Tak, u mnie te testy pokazały cień cienia bardzo późno w stosunku do nieźle wybarwionego pinka czy Facelle.
    Niemniej ostatecznie skończyło się cb, więc może nie jestem najlepszym przykładem.

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Alini Debiutantka
    Postów: 10 25

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Milo Cię poznać, fajnie że dołączasz 😄 💖
    Masz podejrzenie, że nie posiadasz owulacji przez swoje hormony? Chcesz napisać coś więcej? 😄jest tu dużo dziewczyn ekspertek w takich tematach!

    W marcu 2024 zdiagnozowano u mnie PCOS i hiperandrogenizm, który poskutkował m.in trądzikiem i łysieniem androgenowym. To był dla mnie bardzo trudny czas, czułam się fatalnie :( Od tego czasu wiele zmieniłam w swoim życiu w temacie diety i ruchu, schudłam, zaczęłam brać suplementy. Udało mi się trochę obniżyć dzięki temu testosteron i Androstendion. Niestety wciąż są w górnej granicy normy i nie pozbyłam się trądziku czy wydłużonych cykli… wszystko to nie nastraja mnie optymistycznie. Czuję, że mój organizm nie jest w równowadze.

    Generalnie PCOS to duże 💩. Co bym nie robiła dotychczas to nie udało mi się skrócić cykli, a nawet są coraz dłuższe. Nie mam insulinooporności, ruszam się, wysypiam, nie stresuję, a dalej moje jajniki pracują jak chcą. Ostatnia deska ratunku jest dalsza redukcja masy ciała, co też nie jest proste niestety.

    Bardzo dziękuje Wam za ciepłe przywitanie 🥰 Oczywiscie póki co się nie nakręcam i optymistycznie nastrajam, ale podchodzę też do tematu rozsądnie bo widzę jak funkcjonuje moje ciało, stąd mierzenie temperatury, żeby je trochę poobserwować.

    Chochlik12, Mstka, Marcia03 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszego 🐣 od 11.2024 ⏱️

    31 👩🏼 & 31 🧔🏼

    ⚠️ PCOS
    ⚠️ otyłość (-12kg i dalej walczę)
    ⚠️ wydłużone cykle 35-50 dni
    📉 androgeny w górnych granicach normy
    ✅ Homa-ir w normie
    ✅ Tarczyca

    💊 wit D, Feristin, magnez, probiotyk, wierzbownica, omega, wit B12, olej z wiesiołka i NAC
  • Antonina33 Koleżanka
    Postów: 94 17

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Ale ile test leżał nim zrobiłaś zdjęcie

    Minimum godzinę syn się akurat obudził i nie miałam znowu jak

  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1551 3725

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alini wrote:
    W marcu 2024 zdiagnozowano u mnie PCOS i hiperandrogenizm, który poskutkował m.in trądzikiem i łysieniem androgenowym. To był dla mnie bardzo trudny czas, czułam się fatalnie :( Od tego czasu wiele zmieniłam w swoim życiu w temacie diety i ruchu, schudłam, zaczęłam brać suplementy. Udało mi się trochę obniżyć dzięki temu testosteron i Androstendion. Niestety wciąż są w górnej granicy normy i nie pozbyłam się trądziku czy wydłużonych cykli… wszystko to nie nastraja mnie optymistycznie. Czuję, że mój organizm nie jest w równowadze.

    Generalnie PCOS to duże 💩. Co bym nie robiła dotychczas to nie udało mi się skrócić cykli, a nawet są coraz dłuższe. Nie mam insulinooporności, ruszam się, wysypiam, nie stresuję, a dalej moje jajniki pracują jak chcą. Ostatnia deska ratunku jest dalsza redukcja masy ciała, co też nie jest proste niestety.

    Bardzo dziękuje Wam za ciepłe przywitanie 🥰 Oczywiscie póki co się nie nakręcam i optymistycznie nastrajam, ale podchodzę też do tematu rozsądnie bo widzę jak funkcjonuje moje ciało, stąd mierzenie temperatury, żeby je trochę poobserwować.

    To brzmi jak kawał już wykonanej pracy! 😃💪🏻
    Może monitoring owulacji będzie dobry w Twoim przypadku? 😀

    Kaliope lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonina33 wrote:
    Minimum godzinę syn się akurat obudził i nie miałam znowu jak

    Powtórz rano i pilnuj czasu

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • CieplaHerbata Ekspertka
    Postów: 155 370

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka93 wrote:
    Beta 2.30 🙂
    Wielka szkoda ale tak czułam.
    Tule Cię mocno! 🫂🫂

    👩 35 👨 45
    Starania od 7/2024
    09/2024 (2 cs) 7 tc💔 poronienie zatrzymane
    20.01 5sc ⏸️
    21.01 4 +4
    13.02 7+6 0,11 mm Dzieciątka ❤️
    07.03 11+0 3,7 cm Dzieciątka
    19.03 12+5 🧬 6,2 cm Dzieciątka
    07.04 15+3 12 cm Córci _ Lenka 💖
    05.05 połówkowe



    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alini wrote:
    W marcu 2024 zdiagnozowano u mnie PCOS i hiperandrogenizm, który poskutkował m.in trądzikiem i łysieniem androgenowym. To był dla mnie bardzo trudny czas, czułam się fatalnie :( Od tego czasu wiele zmieniłam w swoim życiu w temacie diety i ruchu, schudłam, zaczęłam brać suplementy. Udało mi się trochę obniżyć dzięki temu testosteron i Androstendion. Niestety wciąż są w górnej granicy normy i nie pozbyłam się trądziku czy wydłużonych cykli… wszystko to nie nastraja mnie optymistycznie. Czuję, że mój organizm nie jest w równowadze.

    Generalnie PCOS to duże 💩. Co bym nie robiła dotychczas to nie udało mi się skrócić cykli, a nawet są coraz dłuższe. Nie mam insulinooporności, ruszam się, wysypiam, nie stresuję, a dalej moje jajniki pracują jak chcą. Ostatnia deska ratunku jest dalsza redukcja masy ciała, co też nie jest proste niestety.

    Bardzo dziękuje Wam za ciepłe przywitanie 🥰 Oczywiscie póki co się nie nakręcam i optymistycznie nastrajam, ale podchodzę też do tematu rozsądnie bo widzę jak funkcjonuje moje ciało, stąd mierzenie temperatury, żeby je trochę poobserwować.
    U mnie na skrócenie cyklu podziałała jedynie stymulacja owulacji niestety. Ale nie jest powiedziane że u ciebie po redukcji masy ciała one się nie skrócą.

    Kaliope lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1551 3725

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy patrzę na Twój podpisek. Udało Wam się jakoś poprawić HBA? 🤔😃

    Cel95 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Siesiepy patrzę na Twój podpisek. Udało Wam się jakoś poprawić HBA? 🤔😃
    Jak do tego doszło nie wiem 😅 stary je antyoksydanty (melatonina, NAC, witamina c) i kwas foliowy 2 dawce 1mg, z takich rzeczy które mogły mieć wpływ.

    Chochlik12, Cel95, kitka_, Pustynia lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1551 3725

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Jak do tego doszło nie wiem 😅 stary je antyoksydanty (melatonina, NAC, witamina c) i kwas foliowy 2 dawce 1mg, z takich rzeczy które mogły mieć wpływ.

    Ojaaa, to super!! A mówią, że tego się nie da poprawić 😄 a z jakiego poziomu wychodziliście?

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Ojaaa, to super!! A mówią, że tego się nie da poprawić 😄 a z jakiego poziomu wychodziliście?
    49% 🥴

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny 🫶🏻 trzymajmy się przy tym wtorku 😅

    AnMiPe, White1, Darrika, Mardotka lubią tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4673

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzou97 wrote:
    Miłego dnia dziewczyny 🫶🏻 trzymajmy się przy tym wtorku 😅
    Ja dzisiaj po pracy lecę na monitoring (12dc), błagam, żeby Lametta zadziałała 🙏 jak nie będzie żadnego pecherzyka to się załamię

    izzou97 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzou97 wrote:
    Miłego dnia dziewczyny 🫶🏻 trzymajmy się przy tym wtorku 😅

    Dzień dobry! 👋 Mam nadzieję, że macie więcej energii - chyba blue monday dopadł mnie z opóźnieniem jakimś 😅

    karczoch321, izzou97, Katarena lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    Dzień dobry! 👋 Mam nadzieję, że macie więcej energii - chyba blue monday dopadł mnie z opóźnieniem jakimś 😅

    Ja za to chyba na przekor miałam zadziwiająco dobry i produktywny poniedziałek (chociaż od rana kłody pod nogi więc nie było łatwo 😬)

    Mam wyniki proga i estradiolu 8dpo:
    progesteron 21,03 i estradiol 105,80

    Jestem mega pozytywnie zaskoczona. Miesiąc temu badałam samego proga i było ok 9 w tym samym czasie.
    Jedyne co zmieniłam to trochę poprawa diety. 🤷‍♀️

    Edit: i zmieniłam mieszankę ziół Ojca Sroki na inna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2025, 07:59

    Anka96, Deyansu, Belia, Kaliope, cysterka95, izzou97, PaulinKA, Lisik, kitka_, Katarena, Loraa, Darrika, Mardotka, hakorośl, Mstka lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ja dzisiaj po pracy lecę na monitoring (12dc), błagam, żeby Lametta zadziałała 🙏 jak nie będzie żadnego pecherzyka to się załamię

    White, trzymam kciuki mocno i czekamy na dobre wieści! ✨

    White1 lubi tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    Dzień dobry! 👋 Mam nadzieję, że macie więcej energii - chyba blue monday dopadł mnie z opóźnieniem jakimś 😅

    Ja z energią lepiej niż wczoraj, ale nadal bez szału 🫠

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alini wrote:
    Cześć Dziewczyny!

    Podczytywałam Was jakiś czas, a teraz poczułam że to dobry moment by do Was dołączyć! Staramy się co prawda niezbyt długo, ale już wiem jakie to wszystko jest stresujące, zwłaszcza że moje zdrowie hormonalne pozostawia dużo do życzenia :(

    Dzisiaj przyszła 🩸. Poza tym od 2 miesięcy mierzę temperaturę i staram sie zidentyfikować czy wgl posiadam owulację w swoich długich cyklach :(

    Trzymam za Was wszystkie kciuki ☺️

    Hej Alini :) fajnie, że dołączyłaś, razem zawsze raźniej. Przy nieregularnych cyklach warto zrobić monitoring cyklu pod usg, żeby było wiadomo, na czym stoisz.

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ