X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Chuda ciąża
Odpowiedz

Chuda ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z powodu diety i brania T3 na niedoczynność bardzo schudłam. Dietetyczka mnie straszy, że nie mam szans na ciążę przy mojej wadze. 44... Nie mogę jeść nic więcej poza tym co jem, bo mi szkodzi. Nie mam już pomysłów jak przytyć. A może nie muszę? Jestem drobna i niewysoka.
    Czy któraś z Was ważyła mało i zaszła w ciążę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat najdrobniejsza nie jestem, ale mam koleżankę chudzinę, ktora cale życie probuje bezskutecznie przytyć, ale urodziła 2 zdrowe córy.

    Na pewno byloby ok, gdybyś troche przybrala, ale nie wydaje mi się, żeby waga nie pozwolila Ci zajść w ciążę.

    Powodzenia!

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz regularne miesiączki? Jeśli się nie odchudzasz celowo, nie wyniszczasz organizmu, to chudnięcie na skutek uregulowania hormonów tarczycy nie powinno mieć wpływu na zajście.

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka ma 1,6 i waży 49 kilo a od 3mc jest mama drugiego dziecka.wydaje mi sie jesli nie odchudzasz sie celowo jesz z głowa i rozsadnie to waga nie bedzie przeszkoda jak ty bedziesz zdrowa i nie bedziesz miec zadnych braków witaminowo mineralnych i wogóle

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 12 lutego 2017, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung ja przed pierwszą ciążą ważyłam 43kg. przy 165cm. Nie odchudzałam się a nie mogłam przytyć. O drugą staraliśmy się długo a ważyłam 56kg.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ