X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Chyba zwariuje
Odpowiedz

Chyba zwariuje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pamela Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 lipca 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich!
    Chyba już podpadłam w jakąś paranoję…
    Staramy się z mężem o dzidzię, mam 36 lat w wieku 20 lat stwierdzoną endometriozę, więc cały czas była antykoncepcja w postaci tabletek.
    Przez ostatnie 3 lata miałam wkładkę domaciczną, kyleena- hormonalna.
    W tym cyklu miałam owulacje w 14 dniu potwierdzoną testem owulacyjnym, był tez śluz płodny, wiec szaleliśmy….
    Około 7 dni po owulacji miałam dziwne bóle brzucha, jakby jajniki, krzyż mnie boli.
    Temperaturę nam 37,3 przez cały czas.
    W 22 dniu cyklu robiłam betę, wynik mniejszy niż 1, cykle mam 28 dni.
    Tak bardzo chciałabym zajść w ciąże, że już chyba wariuje….
    Okres mam dostać teraz w piątek, ale Robiłam tez test ciążowy ale wyszedł negatywny.

  • JustMe Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 24 lipca 2023, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja rada - nie kop się z tym. Zorganizuj hajs i od razu wal na in vitro.

  • Rzeżucha Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 24 lipca 2023, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety mało komu udaje się w pierwszym cyklu starań, nie ma co się załamywać od razu, ludzie starają się miesiącami nawet jak są zdrowi. Głowa do góry :)

  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 24 lipca 2023, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamela od kiedy się staracie? Średni czas zajścia w ciążę to pół roku, a niejedna osoba na tym forum stara się już od lat...

    Sara30, zizi96 lubią tę wiadomość

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ