Forum Starając się - ogólne "Ciągnące jajniki"
Odpowiedz

"Ciągnące jajniki"

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mglica Znajoma
  Postów: 27 6

  Wysłany: 16 sierpnia 2017, 09:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej! Biorę Duphaston 5 cykl, najpierw 3 miesiące 2x1 16-25 dc, potem lekarz powiedział, że mogę zmniejszyć do 1x1. Tak zrobiłam i w poprzednim cyklu ewidentnie dawka była za niska dla mnie. Teraz zwiększyłam znowu do 2x1 i pod koniec cyklu jajniki mnie kłują i ciągną tak, że aż promieniują do ud. Czy to możliwe, że to Duphaston tak wpływa? czy coś innego?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego