Forum Starając się - ogólne "Ciągnące jajniki"
Odpowiedz

"Ciągnące jajniki"

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mglica Znajoma
  Postów: 27 6

  Wysłany: 16 sierpnia 2017, 09:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej! Biorę Duphaston 5 cykl, najpierw 3 miesiące 2x1 16-25 dc, potem lekarz powiedział, że mogę zmniejszyć do 1x1. Tak zrobiłam i w poprzednim cyklu ewidentnie dawka była za niska dla mnie. Teraz zwiększyłam znowu do 2x1 i pod koniec cyklu jajniki mnie kłują i ciągną tak, że aż promieniują do ud. Czy to możliwe, że to Duphaston tak wpływa? czy coś innego?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego