X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ciągnięcie w podbrzuszu
Odpowiedz

ciągnięcie w podbrzuszu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, mój ostatni okres był jakiś inny niż zwykle skąpy i krótki w większości "brązowy" :| myślicie, że mogę mimo tego być w ciąży?
    byłam u gina 9 dnia tego cyklu na usg (w celu przebadania czy wszystko ok przed staraniem o dzidzię) nic nie było "tam w środku", ale....kiedy to w ogóle widać cokolwiek...?
    od jakiegoś 6/7 dnia cyklu ciągnie mnie w podbrzuszu, kłuje coś - chyba jajniki.
    A może mam coś z pęcherzem? Ale nie odczuwam żadnego pieczenia przy oddawaniu moczu czy coś...
    Martwi mnie to trochę, gin stwierdziła po usg, że jest ze mną wszystko ok.

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej pęcherzyk byłby już widoczny gdybyś była w ciąży. Raczej obstawiam, że zbliżasz się do owulacji ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, chociaż tak wcześnie to objawów jeszcze nie miewałam dlatego mnie to dziwi :) z tym naszym kobiecym organizmem to nigdy nic nie wiadomo...a że pijałam alko ostatnimi czasy to mam nadzieję, że masz livia30 rację ;]

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ciągnie i kłuje to dobrze, może coś tam się dzieje na +
    z tymi lekarzami i ich sprzętami jest różnie ;) u mnie też nic nie widział, i zaszłam :P. Tak więc nic się nie bój, dbaj o siebie i testuj na koniec cyklu.

    pęcherzyk ciążowy jest widoczny w 5 tygodniu ciąży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 23:02

    feegu6l.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ