Forum Starając się - ogólne Ciałko żółte w jajniku 36dc
Odpowiedz

Ciałko żółte w jajniku 36dc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • musia92 Nowa

Wysłany: 29 października 2018, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziś jest mój 36dc , okres spóźnia się 8 dni. Do zbliżenia dochodziło w dni płodne . Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze oraz prawy jajnik. Dziś miałam wizytę u gin stwierdził ciałko żółte w prawym jajniku czy mam jeszcze jakieś szanse że to ciąża a mogłoby być za wcześnie na jej wykrycie na USG. Dodam że ostatni okres miałam 23 września cykle zazwyczaj 28dniowe. Pozdrawiam:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego