Forum Starając się - ogólne Ciałko żółte w jajniku 36dc
Odpowiedz

Ciałko żółte w jajniku 36dc

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • musia92 Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 29 października 2018, 14:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziś jest mój 36dc , okres spóźnia się 8 dni. Do zbliżenia dochodziło w dni płodne . Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze oraz prawy jajnik. Dziś miałam wizytę u gin stwierdził ciałko żółte w prawym jajniku czy mam jeszcze jakieś szanse że to ciąża a mogłoby być za wcześnie na jej wykrycie na USG. Dodam że ostatni okres miałam 23 września cykle zazwyczaj 28dniowe. Pozdrawiam:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego