X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża?
Odpowiedz

Ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1807 1801

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia0204 wrote:
    Hej, przed chwilą zrobiłam test o czylosci 10 i wyszła mega słaba kreska, taka ze na zdjęciu jest praktycznie niewidoczna 😒 Nie uważacie ze jeśli jestem w ciąży to testy powinny już to wykryć?

    A jaki test robiłaś bo ja ufam tylko Facelle z Rossmana. Mi dzień przed okresem już pokazały kreche a wiem z wątku ivf że potrafią złapać betę na poziomie 5 ;)

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula, u mnie to wyglądało bardzo podobnie do Ciebie, kiedy na wizycie przed terminem miesiączki beta wychodziła niska, on rekomendował by poczekać jeszcze tydzien, bo miał przypadki, kiedy zagnieżdżanie miało miejsce chwilę później i beta zaczęła rosnąć później. Akurat u mnie to się nie sprawdziło, bo w cyklu, w którym zaszłam w ciążę już 11 dpo beta wyniosła 18. Swoją drogą on ma mega oko, bo już na tej wizycie 11 dpo "znalazl" na usg ciążę i w ciemno mi gratulował.
    U mnie się udało dopiero po podaniu czynnika wzrostu endometrium, wcześniej miałam 7 stymulacji z ładną owulacją, ale bez zagnieżdżenia no i ten czynnik wzrostu chyba okazał się przełomowy.
    Teraz powoli wracam do niego po drugą ciążę:)
    Powodzenia dla ciebie! Dobrze wiedzieć, że jest tu ktoś od tego samego lekarza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też czasami kończyła się cierpliwość w tym dodatkowym tygodniu i wtedy szłam szybko na betę, żeby na 100% potwierdzić ze nic nie ma i odstawiałam leki. Kolejny cykl po stymulacji u K. i tak zwykle jest na samym progesteronie, wiec nie ma strachu, że coś się ominie.

  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2382 3297

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek mam wizytę, ale testy o czułości 10 ml wychodzą negatywne A dziś 12 dpo i 14 dni po podaniu zastrzyku więc raczej nic z tego nie będzie..... szkoda, mieliśmy z mężem nadzieję, że będzie gwiazdkowy cud jednak nadal musimy czekać. To trzymam kciuki za Ciebie ❤❤❤

    👩‍🦰34👦39
    Starania od 8 lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    AMH -1.09 ng/ml😵‍💫
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Marzec 2024-laparo-histeroskopia z biopsją endometrium 🙏
    Maj- transfer?
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ