X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • xyx278 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 lutego 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie, praktycznie zawsze sugeruje się aplikacja żeby mniej więcej wiedzieć kiedy dojdzie do owu, chociaż wiem że owulacja żyje swoim życiem. Ostatnio w dni plodne współżyłam z chłopakiem i przypadło to na dzień przed owulacją (sugerowaną aplikacją). Do miesiączki jeszcze trzy dni ale od tygodnia dokucza mi ból jajnika a dziś zauważyłam śluz zabarwiony krwią. Czy to może być implantacja zarodka? Podzielcie się swoimi doświadczeniami 😄

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ