X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża a beta negatywna?
Odpowiedz

Ciąża a beta negatywna?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anka202000 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 31 maja, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kompletnie co myśleć. Cykle mam 28 dni, dzisiaj 30 dc @ brak, testy negatywne i zrobiłam betę a ona wyszła <0.100 mIU/ml.
    Nie mam kompletnie żadnych okresowych objawów a ta beta negatywna… o co może chodzić?

  • aszin Autorytet
    Postów: 5344 11347

    Wysłany: 31 maja, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może po prostu wydłużył Ci się cykl, owulacja była później. Okres może się czasami spóźnić. Ja bym po prostu czekała na miesiaczke.

    Speranza :), Suzie, Jadzia19, Anka32 lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • anka202000 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 31 maja, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślicie że mogą być jeszcze jakieś szanse? Jak tak sobie przypomnę z poprzedniej ciąży, test dwa dni po opóźnieniu @ ledwo do widoczny, a raczej bardzo słabo. To był 23.05 i pierwsza beta 31.05 była 157

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2499 3164

    Wysłany: 31 maja, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie wywróży. Zrób kolejna betę, jeśli @ nie przyjdzie. Może akurat ;)

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • anka202000 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 czerwca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Przychodzę z taką małą aktualizacja… @ nadal brak i absolutnie żadnych objawów na nią. Coś mi się skojarzyło że robiłam test owulacyjny ok 21 dc i był on pozytywny ale to mówię coś nie halo i tyle. Myślicie że ta owulacja mogła się tak przesunąć i jednak jest szansa na ciążę? Bo wtedy stosunek był na bank

  • Aleksa27 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 3 czerwca, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    26.05 miałam owulacje potwierdzona u ginekologa. W piątek czyli 31.05 progesteron 12.00 a beta 2.0 czyli 5 dpo.
    Wiem, ze być może za wcześnie beta ale czy może coś z tego być? Dodam rowniez, ze od 31.05 biorę duphaston 2 razy dziennie zgodnie z wytycznymi ginekologa. Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

    14.08.2023 👼 lilianka 21 tydz
    Starania od 2021 roku

    Badania w normie
    Podwójna macica
    Prawy jajowód niedrożny
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9453 10023

    Wysłany: 3 czerwca, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka202000 wrote:
    Cześć dziewczyny! Przychodzę z taką małą aktualizacja… @ nadal brak i absolutnie żadnych objawów na nią. Coś mi się skojarzyło że robiłam test owulacyjny ok 21 dc i był on pozytywny ale to mówię coś nie halo i tyle. Myślicie że ta owulacja mogła się tak przesunąć i jednak jest szansa na ciążę? Bo wtedy stosunek był na bank
    Owulacja mogła się przesunąć. Zrób test lub betę minimum 12 dpo i będziesz wiedzieć na czym stoisz.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ