X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża a borelioza, pytania
Odpowiedz

Ciąża a borelioza, pytania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maddalena89 Ekspertka
    Postów: 227 196

    Wysłany: 28 października 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie staraczki i mamy, nie znalazłam tematu, więc postanowiłam założyć nowy wątek.

    Od kilku lat miałam dość poważne problemy ze stawami, dwukrotnie diagnozowano u mnie RZS, a ponieważ mam 26 lat, same wiecie... jakoś nie mogłam się z tym pogodzić. Na początku tego roku postanowiliśmy z mężem, że zaczniemy starania. W tym samym momencie moje problemy staowe wróciły ze zdwojoną siłą, co dość mocno pchnęło mnie do poszukiwań prawdziwych przyczyn moich problemów zdrowotnych. I tak zupełnie przypadkiem trafiłam do lab na badanie od kątem boreliozy i... strzał w 10! Szkoda, że tak późno, szkoda, że części lekarzy brak kompetencji...

    Szczęśliwie przed ciążą rozpoczęłam antybiotykoterapię, która na pewno troszkę potrwa -obecnie 3 miesiąc i duuuuuża poprawa stanu.

    Mam pytanie do Was - sątu jakieś mamy lub staraczki z podobną historią?

    Uważam temat boreliozy za bardzo ważny, ponieważ wiele osób choruje nie wiedząc co tak naprawdę im dolega, a w naszym kraju brakuje wykształconych w tej materii lekarzy.

    Będę wdzięczna za każdy komentarz, pozdrawiam Was ciepło i mocno trzymam kciuki za Wasze brzuszki :)

    🌿31lat,
    🌿starania o pierwsze dziecko od września 2020,
    🌿 RZS w remisji,
    🌿wyniki książkowe,
    🌿 zrównoważona dieta, D3, ADEK, Colostrum, probiotyki, kwas foliowy, cynk, selen, oleje zimnotłoczone
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ