X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża a okres/krwawienie
Odpowiedz

Ciąża a okres/krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sofia13 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 października 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Zaglądałam tu regularnie starając się o moje dwie córki :-) Aż głupio, że matka 2 dzieci zadaje takie pytanie, ale... mam normalnie okres, ale w ostatnich tygodniach piersi mam nieustannie tkliwe, jakby więcej mleka mi się tam zebrało (parę miesięcy temu skończyłam karmić po długim czasie), mam wrażenie że smaki mi się zmieniły, w głowie mi się kręci czasem, a do tego miałam dziś straszliwy ból głowy i zwróciłam wszystko z żołądka... Teraz znów skończył mi się okres, ale jakby nadal plamię troszkę. Nie czuję się tak jak w poprzednich ciążach, ale już sama nie wiem co myśleć... Miała podobnie któraś z Was?
    Tak, wiem, mam test zrobić albo iść do lekarza, ale ciąża mimo wszystko wydaje mi się bardzo nieprawdopodobna... będę wdzięczna za podzielenie się Waszymi doświadczeniami, jeśli coś podobnego Wam się przytrafiło.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 października 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal karmie... I przed jak i zaraz po mam rozne odpaly... Jak nie apetyt, to ciagle mdlosci, wymioty, zawroty glowy i takie tam 🤷‍♀️ mysle, ze to zawirowania hormonalne i tyle ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ