X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża a tabletki anty ???
Odpowiedz

Ciąża a tabletki anty ???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WAŻNE ! ! ! Ktoś cos wie???

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszlam w ciaze jak zapomnialam jednej tabletki, niestety nie urodzilam

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Fatim :D

    A jakies objawy???

    Ja biore tabletki anty i sstrasznie dziwna okres mialam i dziwnie sie czuje :/

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrob test. Nie bedzie watpliwosci. To jest mozliwe, ale nikt Ci nie powie czy to, co czujesz swiadczy o ciazy...

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak miesiaczki, nudnosci, powiekszone, wrazliwe piersi,wyostrzenie wechu,zachcianki na drozdzowki nie do pokonania choc normalnie nie jadam

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka masz całkowitą rację,że nikt mi nie powie NA PEWNO TO CIĄŻĄ NA 100% I BĘDĘ :D
    Nie chce zeby ktos tak gadala,tylko chodzi mi o to czy
    test nie wyjdzie wadliwy?
    czy nie sklamie ze wzgledu na branie tabsow.
    i cyz @ sie dziewczynom zatrzymał czy jak to wygladalo ! POPROSTU

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Brak miesiaczki, nudnosci, powiekszone, wrazliwe piersi,wyostrzenie wechu,zachcianki na drozdzowki nie do pokonania choc normalnie nie jadam

    Ja miesiaczke mialam ale meeegaaaa skapa,jak nigdy z reszta mozecie zobaczyc wykres moj.mam zachcianki na ogorki kiszone i krupnioka na cieplo a ogolnie tego nie jadam!!! :O Tak mnie cycki bola jak niewiem,powiekszone chyba ze 2 rozmiary !!! a o bolu sutkow juz nie gadam :/ a dzisiaj jak wstawalam z lozka to mialam taki helikopter ze nie potrafilam z lozka wstac :/ tragedia :( i megaaa zylyna piersiach

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 listopada 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test z krwi betaHCG wyjdzie na pewno i powinnas zrobic go jak najszybciej, bo jesli to ciaza to nie powinnas sie dalej szprycowac antykoncepcja. Sikacz o czulosci 10 tez powinien cos pokazac, ale z krwi najpewniejsze sa wyniki.

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 18 listopada 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulkaa, to co opisujesz, to skutki uboczne brania tabletek. Do 3 opakowan powinno sie unormowac. Z tego co kojarze, to Ty jestes chyba po 2, tak?

    Tabsy nie falszuja wynikow testow.

    Moga powodowac skape miesiaczki, ja mialam takie 3 dniowe o slabej 'objetosci'.

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Basiulkaa, to co opisujesz, to skutki uboczne brania tabletek. Do 3 opakowan powinno sie unormowac. Z tego co kojarze, to Ty jestes chyba po 2, tak?

    Tabsy nie falszuja wynikow testow.

    Moga powodowac skape miesiaczki, ja mialam takie 3 dniowe o slabej 'objetosci'.

    ja jestem przy 2 opakowaniu,moja miesiaczka wygladala tak,ze przy jednej podpasce moglabym ja przejsc spokojnie cala i rano i wieczorem bo tylko 2 dni i taka slaba,nawetnazwalabym to plamieniem a nie lekkim krwawieniem

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To normalne:) Każdy organizm reaguje inaczej. Chyba ze masz cos na sumieniu i stad obawy przed pozytywnym testem;)

    Ja kiedy bralam tabsy uzywalam tamponow mini i równie dobrze moglabym zużyc 2 dziennie.

    A jak naprawdę bardzo sie tym martwisz, to skonsultuj to z lekarzem.

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam obawow przed pozytywnym testem :-D na sumieniu tez nic niemam ;-) moj partner jest moim pierwszym i jedynym ;-)
    A dla sw.spokoju zrobie rano test.
    Jedyne co mam na sumieniu to to,ze biore nie zawsze o tej samej godz.tabletke :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam test,ciazy niema-wiec hormony niezle daja mi popalic

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 21 listopada 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa do góry ;) przy hormonach różne rzeczy się potrafią dziać z organizmem jak np. dostaniesz za słabe tabletki to możesz cały miesiąc krwawić dopóki nie dostaniesz silniejszych :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ