Forum Starając się - ogólne Ciąża bio chemiczna
Odpowiedz

Ciąża bio chemiczna

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kambel Autorytet
  Postów: 1200 1444

  Wysłany: 27 sierpnia 2020, 14:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć.
  Dziewczyny tak jak w temacie. Wiem ze duzo ciąż kończy się zbyt wcześnie.
  Moja pierwsza ciąża tak się skończyła. Teraz 3 ciąża też.
  W sumie poprzedni cykl 38 dni. W tym ( sugerując się 38 dniami) test blady pozytywny tydzień przed @ . Że względu na planie nie pojechalam do szpitala. Leżałam tydz. Na początku lekarz stwierdził ciąża wątpliwa bo nic nie widać. 2 tyg temu w poniedziałek beta 39 . W czwartek na USG pęcherzyk 3 mm. W piątek wypisania mnie do domu z dupkiem i acardem ( że względu na komplikacje w 2 ciąży) zrobiłam betę bo w szpitalu nie zrobili kolejnej więc tydzień poNiej wyszła 413 niby ok . Niestety w niedzielę zaczęłam krwawić. Pojechałam na sor. W poniedziałek USG i... Nic nie widać lekarz stwierdził że ciąża bio chemiczna. Odstawić leki i czekać aż samo się oczyści.
  W poniedziałek rano wzięłam ostatniego dupka i oprócz brązowego plemienia nie ma nic. Ani brzuch nie boli jak na @ ani nic. Nie wiem co jest grane. Chce isc na betę ale nie wiem czy mi warto. Przepłakałam już wystarczająco i nie chce sie dołować.
  Ile czasu może to trwać?
  Za 2 tyg mam iść na kontrolę a wtedy miało być już po wszystkim... Wolałabym aby mieć to już za sobą bo tak to człowiek siedzi myśli i płacze chodź wiem że nic na to nie poradze :(

  relgio4pk3pt9z4w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ