X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CIĄŻA? CZY JEDNAK NIE??
Odpowiedz

CIĄŻA? CZY JEDNAK NIE??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kudia Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 19 września 2021, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    W ostatnim cyklu staraliśmy się z mężem o dziecko 3 miesiąc, totalnie już na luzie bez nacisku jak będzie to będzie i regularnie co 2 dni. Cały ten miesiąc nie miałam żadnych jakiś dolegliwości ani nic po prostu cały miesiąc nic mi nie dolegało. Z gory obstawilam że w ciąży nie jestem bo przecież nic mi nie było więc miesiąc przeleciał mi bardzo szybko więc później oczekiwałam na okres i moją temp. rano wyniosła 36.4 czyli jak na okres zwykle mam co mnie zdziwiło zero jakiegokolwiek bólu brzucha co zawsze mam przynajmniej delokatny i mam to swoje dziwne uczucie zawsze podczas okresu. 1 dzień okresu praktycznie nic nie było śluz z delikatniutką domieszką krwi. W drugi i trzeci dzień były skrzepy ale naprawdę nie była to duża ilość okresu tak jak zawsze mam, nawet za bardzo nie musiałam podpaski zmieniać bo nie była pełna (oczywiście zasady higieny były i zmieniałam tak dla ścisłości). Kolejne 2 dni to bylo tylko brunatne delikatne brudzenie (mój okres zwykle trwa 6 lub 7 dni). Zaraz po 2 dniach,,okresu,, zaczęły boleć mnie piersi i tak jakby wydawało mi się że są inne, nabrzmiałe ciemniejsze więcej żył. Ale poza tym nic, a ból piersi towarzyszy mi do tej pory czyli już 13 dzień od okresu. Dzisiaj jest niedziela, test ciążowy robiłam we czwartek ale wyszedł negatywny. Ale piersi dalej mnie bolą, są inne a od 4 dnia ,,okresu,, moja temperatura poranna wynosi 36.8 . Za bardzo nie wiem co to oznacza, w sobotę zjadłam fileta z kurczaka po czym tak mi było nie dobrze do samego wieczoru. Czy możliwe jest żebym jednak była w tej ciąży ? Moja temp zawsze do owulacji wynosiła Max 36.5 a teraz cały czas od okresu 36.8.

  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 20 września 2021, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma takiej możliwości.
    Po takim czasie test ciążowy już dawno by wyszedł pozytywny.

    Wiedźma lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ