X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża czy jest możliwa
Odpowiedz

Ciąża czy jest możliwa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izka40 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Mam pytanie miałam stosunek chwilowy przerywany 17.12 zakończony prezerwatywa dzień przed okresem pozostałe od początku w prezerwatywie Parę dni temu miałam owulację. Dostałam paniki że jestem w ciąży . Po owulacji zaczęły boleć piersi ale to akurat mam zawsze ale mam parcie na mocz (chociaż mogło mnie owiać bo wyszłam w piżamie na dwór) czy odrazu po owulacji można odczuwać objawy ciąży? Czy mnie już tak zżera stres że sobie wmawiam

  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 03:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, teoretycznie szansa jest zawsze, bo prezerwatywy nie dają 100% gwarancji, ale takie szanse sa bardzo małe. Skoro po stosunku dostałaś okres, to nie doszło do zapłodnienia. Jest tu mnóstwo dziewczyn, które potwierdzą, że jakiekolwiek objawy niekoniecznie pokrywają się z ciąża. Mogą równie dobrze wynikać z innych czynników np stresu czy infekcji. Nie wpadaj w panikę. Wg mnie szanse żebyś była w ciąży sa znikome, aczkolwiek ok 10 dni po owulacji zrób sobie pierwszy test. Wcześniej raczej nie ma sensu. Jeśli nadal będzie coś Cię niepokoić powtarzaj test co 2 dni

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka to forum "starając się ogólnie" gdzie dziewczyny panikują, że nie są w ciąży, że widzą jedną kreskę. Na przyszłość poszukaj do takich pytań odpowiedniejszych forów i miejsc bo pisanie do dziewczyn, które starają się latami o ciążę, że boisz się, że wpadłaś nie do końca jest na miejscu. :)

    Co do objawów one nie pojawiają się po owulacji raczej od razu, samo zagnieżdżenie zarodka to około 6-9 dzień po owulacji. Może masz zapalenie pęcherza, stres albo coś innego - jak nadal będzie to parcie skonsultuj z lekarzem. Nie wiem co to stosunek "chwilowy".
    Pamiętaj, że stosunek przerywany to jedna z najgorszych form antykoncepcji. Powoduje dużo stresu u partnera, w późniejszym czasie część mężczyzn ma problemy z erekcją lub dochodzeniem, dodatkowo w preejakulacie również znajdować mogą się plemniki - w niewielkiej ilości, nie takiej jak w wytrysku ale mogą. Generalnie to metoda, która najbardziej zawodzi.

    BuBu90, mamastasia2020, Milixx, Domi_naturelover lubią tę wiadomość

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Izka40 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi znalazłam to forum ale nie czytałam każdego tematu czego dotyczy . Myślałam , że mogę spokojnie zadać takie pytanie. Nikogo tu nie obrażam. Jestem mamą dwóch synów więcej dzieci nie planuję poprostu wpadłam w panikę i szukam porady . Ja rozumie , że kobiety się starają i nic z tego nie wychodzi ( bardzo współczuję ) ale trzeba pomyśleć też w drugą stronę , że są osoby , które przez swoją głupotę właśnie zadają takie pytania jak ja. Stosunek chwilowy to znaczy że mąż był we mnie może 5 min bez zabezpieczenia a później w prezerwatywie . Jak kogoś uraziłam to przepraszam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ