Forum Starając się - ogólne ciąża czy nie?
Odpowiedz

ciąża czy nie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basis089 Nowa

Wysłany: 13 lutego 2017, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W styczniu miałam bardzo słaby okres (7.01) cyle mam co 29 dni. 30 stycznia miałam owulacje dwie mocne krechy na teście. Normalnie jak spóźniła się owulacja to i okres powinien przjść 14 dni później. Dzisiaj powinnam go dostać. Od kilku dni kuje mnie w podbrzuszu tak jak bym miała okres. robiłam testy ciążowe i niestety są negatywne. Nie bolą mnie piersi jak zwykle przed okresem w ogóle nie czuje jakby miał przyjsć. Czy myślicie że ten słaby okres w styczniu to nie był okres i że jestem w ciąży? pierwszy raz mam tak że dzisij jest 38 dzień cyklu i nie ma okresu. wariuje już niewiem co o tym myśleć :(

• Majetta Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2017, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej dla świętego spokoju iść zrobić betę.

Ja miałam bardzo regualrne cyckle (aczkolwiek długie) i tylko jeden raz mi się zdarzyło, że okres spóźniał mi się o tydzień! Testy oczywiście negatywne, beta potwierdziła brak ciąży a mi lekarz powiedział, ze takie zawirowania się zdarzają i tyle :(

07/2017 <3 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    08/ 2021 ⏸️
    02/11 6,9 cm 💕Gaja(?) :)
    9ewnk0s3ciec92rm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ