X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ciąża czy nie?
Odpowiedz

ciąża czy nie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basis089 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W styczniu miałam bardzo słaby okres (7.01) cyle mam co 29 dni. 30 stycznia miałam owulacje dwie mocne krechy na teście. Normalnie jak spóźniła się owulacja to i okres powinien przjść 14 dni później. Dzisiaj powinnam go dostać. Od kilku dni kuje mnie w podbrzuszu tak jak bym miała okres. robiłam testy ciążowe i niestety są negatywne. Nie bolą mnie piersi jak zwykle przed okresem w ogóle nie czuje jakby miał przyjsć. Czy myślicie że ten słaby okres w styczniu to nie był okres i że jestem w ciąży? pierwszy raz mam tak że dzisij jest 38 dzień cyklu i nie ma okresu. wariuje już niewiem co o tym myśleć :(

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej dla świętego spokoju iść zrobić betę.

    Ja miałam bardzo regualrne cyckle (aczkolwiek długie) i tylko jeden raz mi się zdarzyło, że okres spóźniał mi się o tydzień! Testy oczywiście negatywne, beta potwierdziła brak ciąży a mi lekarz powiedział, ze takie zawirowania się zdarzają i tyle :(

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ