X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża-heparyna-INR
Odpowiedz

Ciąża-heparyna-INR

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna91 Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 28 września 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Staraczki,
    Potrzebuję Waszego wsparcia i porady. Moje starania trwają 3 lata, w tymroku straciłam dwie ciążę. Po tym postanowiłam zmienić lekarza i obecny wysłał mnie na wszystkie dostępne badania, za które zapłaciłam fortunę. Wyszło parę mutacji i innych zaburzeń.
    Dostałam metafolin 1000 mg, acard 150 mg i regulatory homocysteiny na stałe. Obecnie jestem w 12 tyg ciąży.
    Moja sytuacja jest nieciekawa, wyniki takie sobie ale główny problem to wskaźnik INR. W 6 tyg wynosił 0,96 i od tamtej pory spada, pomimo przyjmowania heparyny. Ponawiam wyniki co 2 tyg i 16.09 wynosił 0.92 a dziś już 0.85.
    Jestem załamana. Przepływy z wizyty 17.09 tragiczne. Ciąża zagrożona.
    Miało być lepiej po zwiekszonej heparynie z dawki 0.6 na 0.8 a jest jeszcze gorzej.
    Tracę nadzieję, że się uda.
    Czy któraś z Was miała podobnie i ten wskaźnik podskoczył i przepływy sie poprawiły? Dajcie mi nadzieję.

  • Martyna91 Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 28 września 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ