X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po ciąży pozamacicznej I usunięciu jajowodu
Odpowiedz

Ciąża po ciąży pozamacicznej I usunięciu jajowodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 2 marca 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Jestem tu nowa I chciałabym zapytać czy któraś z Was byla w podobnej sytuacji ? Zaszlam w ciążę 2 miesiace temu i moja radość dlugo nie trwała poniewaz okazalo sie ,że to ciaza pozamaciczna . 😥 non stop szpitale , patologie ciazy , izby przyjęć. Prawdziwy koszmar . Początkowo nie mialam zadnych objawow ciazy . 3 dni po planowym terminie miesiaczki wykonalam testy i okazały się pozytywne - fakt te kreski były mega słabe . Około tydzien po miesiaczke zaczęły się dolegliwości jakby bol po lewej stronie podbrzusza ,okolice jajowodu I jajnika. A na następny dzien plamienia ktore z tygodnia A tydzien przeistaczaly sie w żywą krew . Moja beta od samego początku była nieprawidłowa bo okolo 4 dni po miesiaczce wynosiła tylko 28,00 mlU . Lekarze dlugo ciazy nie widzieli ale to długa historia . Powiem tylko ze w dniu zabiegu będąc w 8 tygodniu ciazy beta wynosiła tylko 150,00 mlU . Więc to jest nic . Usunięto mi jajowod. Krew lala sie do otrzewnej.. myslalam ze nie zajde tak szybko w ciążę ale kiedy poszlam zdjąć szwy pani doktor powiedziala ze jak dojadę do siebie ,rany sie zagoja, wystąpi jedna lub dwie miesiaczki mam starać się intensywnie. Po czym zapytalam czy mam robic jakies badania? Odpowiedziała ze zadnych badan nie wykonywać poki co . To okej . Zaszlam w ciążę po dwóch miesiącach niepełnych co bardzo mnie zaskoczyło I ucieszyło . Wiedziałam że cos jest na rzeczy więc wykonalam juz test 5 dni przed miesiaczka I oba byly pozytywne . Poleciałam na bete I wynosiła ona 43,mlU A po dwóch dniach kolejna to 118,00mlu . To jest wynik z czwartku . Niepokoi mnie to ze jeszcze przed miesiaczka zaczal cmic mnie prawy bok tam skad byla owulacja . Okolice jajnika albo jajowodu . Trwa to już jakies 5 dni jak tylko wykonalam testy . To jest uczucie jakby laskotania, ciągnięcia , I trochę az promieniuje mi na prawa noge. Boje sie bardzo pozamacicznej ciazy bo te uczucie jest podobne do poprzedniej ciazy . Nie wiem dlaczego tez tak szybko zaczelam odczuwać skoro przy poprzedniej takie objawy mialam gdzies tydzien po planowanym terminie miesiaczki . Teraz beta w miarę dobrze przyrosla. Dzisiaj mialam pojsc powtorzyc krew ale nie zdążyłam do labolatorium . Bardzo Się martwię ..kolejna cp nie wiem jak zniose.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 2 marca 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz wizytę u lekarza? Możesz dla pewności powtórzyć jeszcze beta hcg. Teraz ładniej przyrosla.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 marca . Nie wiem czy wytrzymam do tego czasu . Gorzej z pychą. Na dodatek bol podobny do tej cp po tej stronie jajnika gdzie była owulacja . Masakra . Może nie bol ale jakies laskotanie ,uciskanie

  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorzej z psychą*

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ