X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po laparotomii - usunięcie mięśniaka
Odpowiedz

Ciąża po laparotomii - usunięcie mięśniaka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tari Autorytet
    Postów: 689 304

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    nie mogłam nigdzie znaleźć podobnego tematu więc pozwoliłam sobie założyć nowy. We wrześniu 2020 miałam usuniętego mięśniaka. Planowo miał być usunięty za pomocą laparoskopii ale było za duże krwawienie. Obudziłam się po laparotomii (mięśniak miał ostatecznie 8 cm). Lekarz wstępnie mówił o 8-10 miesiącach do starań o dziecko. Czy są tu kobiety, które przeszły taki zabieg i zaszły wcześniej? Nie ukrywam, że chciałabym jak najszybciej zacząć starania o swoją pierwszą pociechę :)

    15.04.2022 Aleksander 🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ