X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po Mirenie - kiedy wraca płodność
Odpowiedz

Ciąża po Mirenie - kiedy wraca płodność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 7 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z płodnością po wyjęciu wkładki mirena ? Wiem ze lekarze piszą i mówią że wraca natychmiast, ja chciałaby wiedzueć jak faktycznie było u Was ? Czy długo staraliście sie o dziadzie po wyjęciu wkładki ?

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 23 lipca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie idzie 2cs ale myślę, ze nie wszystko wrocilo do normy.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ