X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po spirali
Odpowiedz

Ciąża po spirali

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 8 kwietnia, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miała któraś z Wam założona spirale antykoncepcyjna ? Długo od zdjęcia zaszlyscie w ciążę?

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 1093 878

    Wysłany: 8 kwietnia, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy jaka. Ja miałam miedziana, zaszłam z nią 😅 lekarze mówią, żeby odczekać jeden cykl i można się starać.

    Nowa3231 lubi tę wiadomość

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 9 kwietnia, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Zależy jaka. Ja miałam miedziana, zaszłam z nią 😅 lekarze mówią, żeby odczekać jeden cykl i można się starać.
    Ja mam miedziana 😱 możesz opowiedzieć jak to było u ciebie, aż mnie to zaciekawiło. Podczas ciąży wyciągali ci spirale ??? 🤔

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ