X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża przed okresem
Odpowiedz

Ciąża przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maja3188 Nowa
    Postów: 4 4

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, wróciłam niedawno po dłuższej przerwie do domu, bylam 3 dni przed okresem, okres juz mi sie spoźnia tydzień, testy negatywne póki co. Czy to możliwe zeby to była ciąża. Bardzo bym chciała. Nie czuje zadnych oznak @, czy któraś tak miała... Dodam ze zawsze cykle mialam regularne 26 dni.

    maja3188
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana może to podróż przesunęła okres, tak się zdarza ale możliwe też że jesteś w ciąży. najlepiej idź rano na badanie beta hcg, już powinno na 100 % pokazać czy to ciąża bo domowe testy mogą nie wychodzić

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ