X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża przed okresem
Odpowiedz

Ciąża przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maja3188 Nowa
    Postów: 4 4

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, wróciłam niedawno po dłuższej przerwie do domu, bylam 3 dni przed okresem, okres juz mi sie spoźnia tydzień, testy negatywne póki co. Czy to możliwe zeby to była ciąża. Bardzo bym chciała. Nie czuje zadnych oznak @, czy któraś tak miała... Dodam ze zawsze cykle mialam regularne 26 dni.

    maja3188
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana może to podróż przesunęła okres, tak się zdarza ale możliwe też że jesteś w ciąży. najlepiej idź rano na badanie beta hcg, już powinno na 100 % pokazać czy to ciąża bo domowe testy mogą nie wychodzić

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ