Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • J.ss Autorytet
    Postów: 425 398

    Wysłany: 26 października 2025, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana, a ile jestes dpo?

    Ounai, przykro mi… Tak jak dziewczyny mowia, jeszcze jest wczesnie, jest nadzieja!

    Malwii, jak tam?

    Ja dzis 7dpo, objawow zadnych 😛

    09/25 -początek starań
    🩸 28-35
    TSH ✔️
    FSH, LH, Estradiol ✔️
    Czynnik męski ❌
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 26 października 2025, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roma95 wrote:
    Ja porannej kawy nie dokończylam, i żałuję ze w ogole zaczęłam pic 🤢

    O nie, właśnie sobie zrobiłam😅 zobaczymy co to będzie 😅🫣

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 26 października 2025, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą być już mdłości, mogą to też być emocje :) organizm jest niesamowity ;)

    Kurde, ja się poużalam… jak pisałam pik miałam w piątek, a dopiero dziś rano udało nam się podziałać… ;( przed pikiem działaliśmy 2 dni wcześniej… jestem trochę zła na nas…

    Co prawda mieliśmy działać na całego dopiero w listopadowym wątku, ale jakoś się wkręciłam, eh.

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 26 października 2025, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.ss wrote:
    Ananabanana, a ile jestes dpo?

    Jestem dziś 12 dpo 😁

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 424

    Wysłany: 26 października 2025, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana gratulacje 🥰

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 26 października 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Mogą być już mdłości, mogą to też być emocje :) organizm jest niesamowity ;)

    Kurde, ja się poużalam… jak pisałam pik miałam w piątek, a dopiero dziś rano udało nam się podziałać… ;( przed pikiem działaliśmy 2 dni wcześniej… jestem trochę zła na nas…

    Co prawda mieliśmy działać na całego dopiero w listopadowym wątku, ale jakoś się wkręciłam, eh.

    Może i emocje. 🥹

    Jak coś też w tym cyklu działałam przed pikiem i 2 dni po Piku. Bo nie miałam energii. I myślałam że przegapiłam i cykl stracony. We wcześniejszych celowałam głównie w owulację i nic.
    Więc nadzieja jest. Panowie czekają sobie najwidoczniej grzecznie. 😊

    MimiM29, Mamacita lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • J.ss Autorytet
    Postów: 425 398

    Wysłany: 26 października 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Mogą być już mdłości, mogą to też być emocje :) organizm jest niesamowity ;)

    Kurde, ja się poużalam… jak pisałam pik miałam w piątek, a dopiero dziś rano udało nam się podziałać… ;( przed pikiem działaliśmy 2 dni wcześniej… jestem trochę zła na nas…

    Co prawda mieliśmy działać na całego dopiero w listopadowym wątku, ale jakoś się wkręciłam, eh.

    Ehh, nie przejmuj sie, u nas w sumie bylo tylko raz w pik, bo dzien wczesniej nie bylo kiedy, w pik bylo rano a wieczorem juz nie poprawialismy bo nie bylo czasu. Na drugi dzien mielismy przeciwne zmiany, tez sie nie ludze

    MimiM29 lubi tę wiadomość

    09/25 -początek starań
    🩸 28-35
    TSH ✔️
    FSH, LH, Estradiol ✔️
    Czynnik męski ❌
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17190 23912

    Wysłany: 26 października 2025, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 21:54

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 26 października 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Moga byc, ja mialam mdlosci z corka od mniej wiecej 6dpo. Nie wierzylam ze to od ciazy.

    No to ja też jakoś tak miałam, ale myślałam że od metforminy, którą brałam jakąś chwilę już.
    Teraz odstawiłam jak lekarz kazał po pozytywnym teście, mdłości dalej są i to mocniejsze. 🫣😅

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 26 października 2025, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za dodanie otuchy 🥰
    Wiecie… byłam wczoraj na babyshower u męża siostry, rodziłybyśmy w tym samym dniu praktycznie… dużo emocji we mnie… jak patrzę na jej brzuszek i myślę że miałabym taki sam, ale trzeba się trzymać.. jakoś

    J.ss lubi tę wiadomość

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 26 października 2025, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/wZSW4wpz

    Pozdrawiam serdecznie 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2025, 09:41

    Roma95, Maalwii, J.ss, MimiM29, Monia•, Amelia96, Remedios, Luna11, Hari, Mamacita, Reja13, Seabird, Kaaamika lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 26 października 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Dzięki za dodanie otuchy 🥰
    Wiecie… byłam wczoraj na babyshower u męża siostry, rodziłybyśmy w tym samym dniu praktycznie… dużo emocji we mnie… jak patrzę na jej brzuszek i myślę że miałabym taki sam, ale trzeba się trzymać.. jakoś

    U mnie w koło wszystkie przyjaciółki, jedna po 2. Koleżanki itd. Kilka nie chciało, a wpadli. A ja jak to słyszałam to czułam taką niesprawiedliwość. 🙄

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 26 października 2025, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    U mnie w koło wszystkie przyjaciółki, jedna po 2. Koleżanki itd. Kilka nie chciało, a wpadli. A ja jak to słyszałam to czułam taką niesprawiedliwość. 🙄
    Tu też wpadka ..

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 26 października 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Tu też wpadka ..

    Masakra.. jaaak? Nie pojmę tego nigdy 🫣

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 593 850

    Wysłany: 26 października 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Ja melduję iż jest dalej jasna kreska i mój aparat nie chce za bardzo wyłapać tego. Ale dziś coś chyba mocniejsza:
    Musiałam rozebrać test bo to szkiełko przeszkadza.

    https://zapodaj.net/plik-T6T15SOSQf

    Ounai dalej trzymam kciuki 🤞💕

    Amelia 🫂 ściskam mocno.

    Zdecydowanie widać krechę bez dwóch zdań i to nie jakiś cień tylko widać kolor normalnie 🥹
    Bardzo się cieszę, gratuluję i trzymam kciuki 🍀❤️

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17190 23912

    Wysłany: 26 października 2025, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 20:45

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 593 850

    Wysłany: 26 października 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.ss wrote:
    Ananabanana, a ile jestes dpo?

    Ounai, przykro mi… Tak jak dziewczyny mowia, jeszcze jest wczesnie, jest nadzieja!

    Malwii, jak tam?

    Ja dzis 7dpo, objawow zadnych 😛

    A no nic biało (dziś 12 dpo) wczoraj popłakałam dziś jestem silniejszym człowiekiem nastawiam się na kolejny cykl i tyle 😉 jadę dziś do siostry na obiad, spędzę czas z jej dziećmi wezmę psa więc będzie wesoło 😊

    Amelia ściskam 🫂 ❤️‍🩹
    Ounai bardzo mi przykro z powodu bieli ale pamiętaj że 10 dpo jeszcze nic nie skreśla 🍀🫶🏼

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 26 października 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Dopytaj lelarza albo sprawdz z innym bo moja lelarka powiedziala ze absolutnie mam noe odstawiac po pozytywnym tescie. Ze dawniej sie odstawialo ale najnowsze badania kaza kontynuowac do konca 1 trymestru a potem sie zamienia chyba na insuline.

    Dziewczyny, tak z tymi wpadkami to nie musi byc prawda. Jak ja bylam w pozamacicznej to powiedzialam ludziom ze wpadlismy bo nie chcialam zeby woedzieli ze sie staralismy. Duzo ludzi wstydzi sie przyznac do starań

    Na ostatniej wizycie kazała mi odstawić po pozytywnym teście.
    Zaraz poproszę o konsultację telefoniczną jeszcze.
    Kazala mi odstawić metforminę i dostinex.

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17190 23912

    Wysłany: 26 października 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 20:45

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • J.ss Autorytet
    Postów: 425 398

    Wysłany: 26 października 2025, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwii, przytulam, milego dnia 🫶🏻

    Maalwii lubi tę wiadomość

    09/25 -początek starań
    🩸 28-35
    TSH ✔️
    FSH, LH, Estradiol ✔️
    Czynnik męski ❌
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ