X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀
Odpowiedz

Ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀

Oceń ten wątek:
  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 11 marca 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem, dzisiaj miałam młyn w pracy. Na fioletową stronę wchodzę coraz rzadziej, na wrześniowych mamuśkach jest tyle dziewczyn, że się tam gubię🤣 super pomysł z tym wątkiem, brakowało mi Was! ❤️

    adu, Jagodowa Mama, Iskierka87, Marysiaaa, szamanka91, ŁAsica lubią tę wiadomość

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa jesteś ! <3
    Jak się czujesz kochana?

    Turkusowa90 lubi tę wiadomość

  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 11 marca 2021, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy wrote:
    Turkusowa jesteś ! <3
    Jak się czujesz kochana?
    Bardzo dobrze. Nie miałam żadnych objawów. Zero mdłości, nudności nic... Do tej pory jedyny objaw to brak okresu. Nie mam wstrętu do żadnych potraw😜 Troszkę brzuszek już rośnie 😁 zastanawiam się nad zakupem jakiegoś kremu na rozstępy, macie coś sprawdzonego, co możecie polecić?

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze wszystkie z Was to szczęściary :D To super, że kropek nie męczy mamusi :)

  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 11 marca 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama jestem w szoku, bo spodziewałam się ostrych objawów. Teściowa mnie straszyła, że zobaczę, jak będę wymiotować, jak nie będę mogła patrzeć na niektóre produkty i się mocno zdziwiła 🤣 nie mam jakichś zachcianek szczególnych. Jem małe porcje częściej, drażni mnie aby zapach mocno smażonych rzeczy, ale nie mdli mnie, zawsze tak miałam, że nie lubiłam tłustych potraw. A teściowa teraz jak przyjeżdżamy smaży schabowe na smalcu🤪

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyżby robiła Ci na złość? :D A to wredota z teściowej :D

    Mmmmm schabowe na smalczyku to ja uwielbiam :D

    Naprawdę Was czytam i mam cichą nadzieję, że tak to przejdę. Tylko od nas Zosia się biedna tak męczyła.

    Turkusowa90, Miasa lubią tę wiadomość

  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 11 marca 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy wrote:
    Czyżby robiła Ci na złość? :D A to wredota z teściowej :D

    Mmmmm schabowe na smalczyku to ja uwielbiam :D

    Naprawdę Was czytam i mam cichą nadzieję, że tak to przejdę. Tylko od nas Zosia się biedna tak męczyła.
    Też o tym pomyślałam, może i na złość 🤣

    Ja od maja przeszłam z mężem na dietę i zrezygnowaliśmy z wieprzowiny, żeby poprawić wyniki nasienia. Czasem podjadałam schabowe, ale jakoś mi nie smakowały i teraz też od wieprzowiny mnie odrzuca.

    Obyś przeszła też ten czas bezobjawowo i spokojnie! 😘

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 11 marca 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa, ja używam z Tolpy. I tak mam już rozstępy, ale może nie wyjdzie aż tak dużo. Dobrze ze nie masz objawów:) lepiej się żyje

    Turkusowa90 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 11 marca 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa, no jesteś 😗. Super, że nie dokuczają Ci żadne ciążowe dolegliwości 👍. Miałaś już prenatalne? Chwalić mi się tu proszę kiedy co i jak 😃.

    Miasa, Turkusowa90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej Turkusowa jak dobrze i Ciebie tu widzieć w końcu wszystkie w komplecie 🤗 no i czekamy na resztę dziewczyn, teraz mają bliżej więc liczę że szybko przybędą 😉

    Ja używałam Perfecta mama + serum przeciwko rozstępom. Bardzo dobrze się wchłania o nie trzeba długo czekać aż wyschnie i jest wydajne ma też ładny zapach 🙂

    Turkusowa90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula gratulacje synusia 😘

    Teraz sobie pomyślałam że od początku ciąży miałam codziennie ochotę żeby jeść płatki z mlekiem na śniadanie. Dzień w dzień jadłam hihi kawa mi nie smakowała a mięsa wgl nie chciałam jeść bo mnie odrzucało. Jak sobie przypomne tą chwilę ujrzenia pozytywnego testu to aż łezka się kręci w oku. Teraz moje dwie kreseczki śpią sobie obok mnie w łóżeczku a 20-stego 7 miesięcy stuknie, kiedy to minęło...

    Ulaa, Turkusowa90 lubią tę wiadomość

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 11 marca 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    20-stego 7 miesięcy stuknie, kiedy to minęło...

    Oj tak, bardzo szybko mijają te pierwsze miesiące, przynajmniej ja też tak to odbieram. Moje dwie kreseczki za chwilę będą mieć półtora roku i też wydaje mi się, że dopiero co byłam na porodówce 😌😊.

    Jak katarek małej, lepiej już coś schodzi?

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2021, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa powiem Ci że mi szybko minął czas ciąży ale jeszcze szybciej te pół roku małej. Pamiętam jak czekałam do 3ciego miesiąca bo wtedy każdy mi mówił że będzie lepiej (mała ulewała i dużo płakała, miała problemy z brzuszkiem itp.) a tu już 7 miesięcy zaraz i całkiem inne dziecko, całe szczęście lepsze hihi 😁

    Co do kataru to cały czas ją zatyka choć już nie oddycha nim tak tzn że słychać ten gol w nosie. Smarowałam jej klatkę piersiową na noc Aromactiv to może też pomogło.

    A jak u Was mam nadzieję że zdrowa córcia i Ty z drugą córcia w brzuszku również 😘

    Jagodowa Mama lubi tę wiadomość

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6736 9515

    Wysłany: 12 marca 2021, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa90 wrote:
    Bardzo dobrze. Nie miałam żadnych objawów. Zero mdłości, nudności nic... Do tej pory jedyny objaw to brak okresu. Nie mam wstrętu do żadnych potraw😜 Troszkę brzuszek już rośnie 😁 zastanawiam się nad zakupem jakiegoś kremu na rozstępy, macie coś sprawdzonego, co możecie polecić?

    Nie wszystko można w ciąży stosować, ale na pewno można, to co naturalne. W kremach na rozstępy chodzi o działanie uelastyczniania skóry, żeby nie pękała pod wpływem rozciągania i z czystym sumieniem (sama używałam w każdej ciąży i teraz też używam) mogę polecić masło kakaowe do ciała. Jeszcze do niedawna robiłam sama, ale teraz nie jest to możliwe z różnych względów, ale kupuję od sprawdzonej producentki kosmetyków naturalnych, robi je własnoręcznie, jak będziesz zainteresowana to napiszę Ci jak ją znaleźć 😊
    Dodam, że nie mam ani jednego rozstępu po żadnej z moich ciąż 😊

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😘
    Piszczcie takie smaczki co się kiedy stusuje, będę notować 😁
    O ile w staraniach byłam oblatana i temat był mi znany, teraz czuję się jak dziecko we mgle...

    Nie mogłam spać w nocy, cały czas się wybudzałam, plus co chwilę latałam na siku (nie za wcześnie żeby pęcherz mnie tak meczył?). Za to teraz mogłabym spać jak dziecko. A tymczasem zbieram się so pracy po swoje prywatne rzeczy i potem dentysta.

    Marysiaaa lubi tę wiadomość

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 12 marca 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka, u nas ok, chociaż dziś w nocy wysiadł nam piec, wstałam rano a tu zimno jak nie wiem 😵. No i teraz widzę u małej jakieś babole w nosie, pewnie też trochę zmarzła.

    Sleepy, każda z nas przy pierwszej ciąży i pierwszym dziecku była jak dziecko we mgle, ale od czego nas tu masz? 😉 Ja się uczę cały czas i chętnie korzystam z rad bardziej doświadczonych mam 😊.
    Bezsenność na początku ciąży mi też dokuczała i przeokropne uczucie zimna. A siusiu też mi się bardziej chciało na początku niż np teraz. Dentyście koniecznie powiedz o ciąży.

    Miłego dnia, uciekam wstawić obiad 😘.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2021, 11:53

    Sleepy lubi tę wiadomość

  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 12 marca 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, Ulaa, możesz mi podać namiar na tą producentkę 😘

    Jagodowa, prenatalne mam w środę o 10. Już nie mogę się doczekać 😍 ciekawe, czy już będzie wiadomo czy 👱‍♂️czy👱‍♀️😁

    Iskierka❤️

    Padam na twarz w tym tygodniu, kilka osób poległo u nas po szczepieniu i musiałam ogarniać wszystko za kierownika. Dobrze, że już piątek 😀

    Marysiaaa lubi tę wiadomość

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa współczuję zimnej nocki nasz pięć też czasem szwankuje ale za to w odwrotną stronę. Mam nadzieję że córcia tylko chwilowo ma problem i szybko minie 🤗

    Sleepy ja przed ciążą myślałam że skoro "odchowałam" tyle dzieci to gdy bd miała własne dziecko to poradzę sobie na spokojnie ze wszystkim. Oj jak się pomyliłam 🙃 dopiero przy córce przekonałam się co to znaczy mieć własne dziecko i ile jeszcze nie wiem ale spokojnie idzie ogarnąć 😉 początki zawsze trudne.

    Turkusowa czekamy zatem na środę i mam nadzieję że się ujawni maleństwo 😁

    Turkusowa90, Jagodowa Mama, Marysiaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2021, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy wrote:
    Dziewczyny od kiedy zaczęły Wam się jakieś dolegliwości? I jakie to były?
    Ja miałam w 7 tc lekkie mdłości od 14 tc silne wymioty. Piersi do samego końca byly takie same. ;) pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Zosiu jak się czujecie z malutką? Wszystko dobrze? ❤️

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ