Forum Starając się - ogólne Ciuszki dla maluszków i takie tam pogaduchy ;)
Odpowiedz

Ciuszki dla maluszków i takie tam pogaduchy ;)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ballerina Przyjaciółka

Wysłany: 31 sierpnia 2014, 23:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujecie :D ja już mam w szufladzie dwie pary body, choć muszę wyznać, że jak widzę maleńkie buciki, to szaleję :D kupiłabym już pewnie ze 20 par do tej pory, ale resztkami samokontroli tłumaczyłam sobie, że jak dzieciątko będzie w drodze, to wtedy kupię, żeby sobie nie odbierać radości, której chcę w pełni doświadczać w przyszłości ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2014, 23:37

https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 4 września 2014, 15:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis chciałam pojsc do sklepu kupić jakieś ubranka ale wkońcu nie poszłam moze innym razem :)

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • daria1 Przyjaciółka

Wysłany: 2 lipca 2020, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 10:03 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 17 lipca 2020, 07:46

ubranka dla niemowląt
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego