X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciuszki dla maluszków i takie tam pogaduchy ;)
Odpowiedz

Ciuszki dla maluszków i takie tam pogaduchy ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujecie :D ja już mam w szufladzie dwie pary body, choć muszę wyznać, że jak widzę maleńkie buciki, to szaleję :D kupiłabym już pewnie ze 20 par do tej pory, ale resztkami samokontroli tłumaczyłam sobie, że jak dzieciątko będzie w drodze, to wtedy kupię, żeby sobie nie odbierać radości, której chcę w pełni doświadczać w przyszłości ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2014, 23:37

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 września 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis chciałam pojsc do sklepu kupić jakieś ubranka ale wkońcu nie poszłam moze innym razem :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 2 lipca 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 10:03 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 17 lipca 2020, 07:46

    ubranka dla niemowląt
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ