Forum Starając się - ogólne Ciuszki dla maluszków i takie tam pogaduchy ;)
Odpowiedz

Ciuszki dla maluszków i takie tam pogaduchy ;)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ballerina Przyjaciółka

Wysłany: 31 sierpnia 2014, 23:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujecie :D ja już mam w szufladzie dwie pary body, choć muszę wyznać, że jak widzę maleńkie buciki, to szaleję :D kupiłabym już pewnie ze 20 par do tej pory, ale resztkami samokontroli tłumaczyłam sobie, że jak dzieciątko będzie w drodze, to wtedy kupię, żeby sobie nie odbierać radości, której chcę w pełni doświadczać w przyszłości ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2014, 23:37

https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 4 września 2014, 15:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis chciałam pojsc do sklepu kupić jakieś ubranka ale wkońcu nie poszłam moze innym razem :)

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • daria1 Przyjaciółka

Wysłany: 2 lipca 2020, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 10:03 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 17 lipca 2020, 07:46

ubranka dla niemowląt
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego