X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Clearblue monitor
Odpowiedz

Clearblue monitor

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuska1910 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 8 maja 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu możemy się dzielić opiniami, działaniem, a również rozwiewać wątpliwości.
    Jest ktoś kto juz używa?
    Ja dopiero czekam na nowy cykl aby zacząć od początku 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2021, 13:58

    Jusia88 lubi tę wiadomość

  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 8 maja 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje już pare dobrych miesięcy 🙂 jestem zadowolona dokładnie wiem kiedy mam owu i często potwierdzało się z monitoringiem owulacji , nie trzeba dopatrywać się kresek czy są tej samej barwy tak samo przy testach ciążowych 🙂

    Minus taki że testy są drogie a średnio starczają na dwa cykle mi czasem na trzy bo po szczycie już nie testuje pomimo że monitor każe wykonywać testy dalej 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2021, 15:46

    Nuska1910 lubi tę wiadomość

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • Nuska1910 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 9 maja 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo jestem ciekawa tego sprzętu. Niestety, póki co, strasznie mi się przedłuża cykl... jednak po wyjęciu implantu hormony muszą wrocic na prawidłowe tory

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ