X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Clo+dup i brak okresu
Odpowiedz

Clo+dup i brak okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • niunia92 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem w 5 cyklu z clostilbegyt i duphastonem z tym że tym razem jestem 12 dni po zakonczeniu Duphastonu a okresu brak zawsze był do 2 dni po... w 27 dniu cyklu robiłam Bete wyszła ujemna 0,200 tylko co dalej czemu po dupku nie mam okresu ?? moglo byc za wczesnie na testowanie z krwi ?

    niunia92
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niunia92 wrote:
    Witam jestem w 5 cyklu z clostilbegyt i duphastonem z tym że tym razem jestem 12 dni po zakonczeniu Duphastonu a okresu brak zawsze był do 2 dni po... w 27 dniu cyklu robiłam Bete wyszła ujemna 0,200 tylko co dalej czemu po dupku nie mam okresu ?? moglo byc za wczesnie na testowanie z krwi ?

    A który dzień cyklu masz teraz? Nie masz wykresu udostępnionego... I ten 27dc to byl który dzień po owu?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • niunia92 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 13 listopada 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz mam 32 dzien cyklu tylko stymulacje duphastonem mam od 11 do 22 dnia cyklu i zawsze 23, 24 dzien mam juz okres :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2017, 12:36

    niunia92
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niunia92 wrote:
    teraz mam 32 dzien cyklu tylko stymulacje duphastonem mam od 11 do 22 dnia cyklu i zawsze 23, 24 dzien mam juz okres :)

    Byc moze sie teraz nie pokaże ;) jesli sie nie pojawi na dniach to powtórz test ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • niunia92 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 13 listopada 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam lekarza :) zobaczymy co on powie :) tylko dlaczego duphaston nie zadzialal ...

    niunia92
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ