X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Clostilbegyt od 2 dnia cyklu
Odpowiedz

Clostilbegyt od 2 dnia cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 18 września 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane. Mam pytanie czy któraś z Was brała Clo od 2 dnia cyklu do 6. Mój cykl trwa 32 dni. Powiedzcie kiedy trzeba wspolzyc żeby były jak najwieksze szanse na ciaże?

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 15 października 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Natunka. Ja tak biorę clo i OvuFriend wyznacza mi owulacje na 14 dzień (z temperatury) właśnie skończyłam pierwszy cykl z clo. Dziś przyszła @ :(
    A jak u Ciebie? W którym dniu miałaś owu?

  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 17 października 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja brałam tak Clo i moje cykle trwają po 33 dni, owulacja występuje u mnie w 18dc. Najlepiej udać się do ginekologa na monitoring szczególnie jeśli masz cykle stymulowane.

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • Dorka_clo Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 21 października 2020, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja już biorę 4 cykl bez przerwy brałam 2 tabletki raz dziennie raz od 3 to od 5 dnia cyklu i mimo potwierdzona owulacji nie zachodze w ciążę. Tym razem brałam dwie tabletki jeden ranodruga wieczorem i owulacja potwierdzona 17-18 dniu cyklu zobaczymy jakie będą efekty dziś 24 dzień cyklu

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 21 października 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Hej, Natunka. Ja tak biorę clo i OvuFriend wyznacza mi owulacje na 14 dzień (z temperatury) właśnie skończyłam pierwszy cykl z clo. Dziś przyszła @ :(
    A jak u Ciebie? W którym dniu miałaś owu?

    Miałam owulacje w 15 dniu cyklu. Potwierdzoną przez gin. I myślałam, że nic z tego nie będzie, ponieważ 14 dnia cyklu pęcherzyk miał powyżej 3 cm. Ale się udało ☺️ Jestem w ciąży 🥰

    Kinia97 lubi tę wiadomość

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 21 października 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka_clo wrote:
    Hej ja już biorę 4 cykl bez przerwy brałam 2 tabletki raz dziennie raz od 3 to od 5 dnia cyklu i mimo potwierdzona owulacji nie zachodze w ciążę. Tym razem brałam dwie tabletki jeden ranodruga wieczorem i owulacja potwierdzona 17-18 dniu cyklu zobaczymy jakie będą efekty dziś 24 dzień cyklu

    Mi lekarz kazał pić przed owulacją Acc optima. Ponieważ często przez Clo i dupka jest gorszy śluz, a jak wiadomo im więcej dobrego śluzu tym lepiej.

  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 21 października 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Hej, Natunka. Ja tak biorę clo i OvuFriend wyznacza mi owulacje na 14 dzień (z temperatury) właśnie skończyłam pierwszy cykl z clo. Dziś przyszła @ :(
    A jak u Ciebie? W którym dniu miałaś owu?

    A brałaś dodatkowo Duphaston?

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 4 listopada 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nic innego nie mam zalecone. Tylko clo. Jestem w trakcie 2 cyklu. W 13dc monitoring , pęcherzyk 17mm. Teraz tylko czekam co z tego wyniknie .
    Natunka wrote:
    A brałaś dodatkowo Duphaston?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ