X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Clostilbegyt +pregnyl . PCOS
Odpowiedz

Clostilbegyt +pregnyl . PCOS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet
    Postów: 399 120

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdzono u mnie kilka miesięcy temu PCOS . zaczęłam od 1 tabletki clo .ale skończyło się tym że pęcherzyk urósł do 9 mm i ani sladu po nim na następnym usg. Drugi cykl clo 2 tabletki . +glucophage. Urosły 3 piękne pęcherzyk i dostalam zastrzyk z pregnylu.w 23 dni cyklu zrobił progesteron wyszedł 42 . Ale ciąży z tego nie było. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji kiedyxwsm się udało

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ