X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co ile kiedy trwa
Odpowiedz

Co ile kiedy trwa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Szukam w internecie, wszystko co było przeczytałam i nie mogę znaleźć jednej info. Ile czasu trwają poszczególne procesy. Spotkałam się z info że najwcześniej test ciążowy robi się w dniu spodziewanej miesiączki. Owulacje miałam 31 maja. Ten cykl jest inny niż wszystkie. Jestem zmęczona. Podczas owulacji miałam piersi wrażliwe a potem Z kilka dni poprostu się napompowaly aż po dzisiaj. Miałam bóle głowy, zaburzenia koncentracji. Zrobiłam test wczoraj i nic. Zakładając że cykl trwa 29 dni. Zatem ile trwa cały proces zachodzenia w ciążę jeśli dojdzie do zapłodnienia? Czuję że zaszłan a ten tedt poranny negatywny. lekarz chwalił endometrium. W 22 dc progesteron 16 wyszedł i owu potwierdzona badaniami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co miesiąc czuję że zaszłam. Skoro owulacje miałaś 31 maja jak piszesz to poczekaj do 14 czerwca z testem. Albo idź na betę.

    click lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp :) ale czemu aż 14 dni się czeka? Od czego to zależy :)?
    Czyli ze do zapłodnienia i zagnieżdzenia dojdzie w tym czasie czy stężenie beta hcg dopiero będzie wykrywanie. Na chwilę obecną dodatkowo wyglądam jak straszydlo. Włosy mam przesche jak nigdy i cera jedna rana. Tak mnie wysypalo. Jestem na Lechii glucophage dostinex i letrox i to był pierwszy cykl z stwierdzona owulacje

  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniej więcej ok 6 doby po zapłodnieniu zarodek zaczyna się zgniezdzac. Trzy dni później zaczyna się produkcją beta hcg ale dopiero po ok 14 dniach od zapłodnienia stężenie bety jest na tyle duże ze wychodzi na teście ciążowym

    click lubi tę wiadomość

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info :) a to możliwe że przy zapłodnieniu piersi się powiększają? Przed owulacja miałam czułe sutki i po owulacji 1 2 dni też i wstałam rano i poczułam ciężar piersi i ich takie napompowwanie. To może sygnalizowac coś?

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    click wrote:
    Dzięki za info :) a to możliwe że przy zapłodnieniu piersi się powiększają? Przed owulacja miałam czułe sutki i po owulacji 1 2 dni też i wstałam rano i poczułam ciężar piersi i ich takie napompowwanie. To może sygnalizowac coś?

    Robią się takie od podwyższonego progesteronu - po owulacji po prostu.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ