Forum Starając się - ogólne Co ile kiedy trwa
Odpowiedz

Co ile kiedy trwa

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 czerwca 2016, 15:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej :) Szukam w internecie, wszystko co było przeczytałam i nie mogę znaleźć jednej info. Ile czasu trwają poszczególne procesy. Spotkałam się z info że najwcześniej test ciążowy robi się w dniu spodziewanej miesiączki. Owulacje miałam 31 maja. Ten cykl jest inny niż wszystkie. Jestem zmęczona. Podczas owulacji miałam piersi wrażliwe a potem Z kilka dni poprostu się napompowaly aż po dzisiaj. Miałam bóle głowy, zaburzenia koncentracji. Zrobiłam test wczoraj i nic. Zakładając że cykl trwa 29 dni. Zatem ile trwa cały proces zachodzenia w ciążę jeśli dojdzie do zapłodnienia? Czuję że zaszłan a ten tedt poranny negatywny. lekarz chwalił endometrium. W 22 dc progesteron 16 wyszedł i owu potwierdzona badaniami.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 czerwca 2016, 17:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja co miesiąc czuję że zaszłam. Skoro owulacje miałaś 31 maja jak piszesz to poczekaj do 14 czerwca z testem. Albo idź na betę.

  click lubi tę wiadomość

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 czerwca 2016, 17:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzięki za odp :) ale czemu aż 14 dni się czeka? Od czego to zależy :)?
  Czyli ze do zapłodnienia i zagnieżdzenia dojdzie w tym czasie czy stężenie beta hcg dopiero będzie wykrywanie. Na chwilę obecną dodatkowo wyglądam jak straszydlo. Włosy mam przesche jak nigdy i cera jedna rana. Tak mnie wysypalo. Jestem na Lechii glucophage dostinex i letrox i to był pierwszy cykl z stwierdzona owulacje

 • wombi Autorytet
  Postów: 3973 2628

  Wysłany: 12 czerwca 2016, 18:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mniej więcej ok 6 doby po zapłodnieniu zarodek zaczyna się zgniezdzac. Trzy dni później zaczyna się produkcją beta hcg ale dopiero po ok 14 dniach od zapłodnienia stężenie bety jest na tyle duże ze wychodzi na teście ciążowym

  click lubi tę wiadomość

  Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, helicobacter, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza - POKONANE, nowotwór piersi, co jeszcze ?!?!?!?!??!??!? %#^%&^@%^
  Starania od 2013
  HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
  01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
  05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc <3
  11.2019 IUI :(
  12.2019 IUI :(
  02.2020 IUI :(
  06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
  09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
  06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
  8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
  12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
  16tc 💔 Robercik
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 czerwca 2016, 19:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzięki za info :) a to możliwe że przy zapłodnieniu piersi się powiększają? Przed owulacja miałam czułe sutki i po owulacji 1 2 dni też i wstałam rano i poczułam ciężar piersi i ich takie napompowwanie. To może sygnalizowac coś?

 • Maczek Autorytet
  Postów: 2476 2584

  Wysłany: 12 czerwca 2016, 19:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  click wrote:
  Dzięki za info :) a to możliwe że przy zapłodnieniu piersi się powiększają? Przed owulacja miałam czułe sutki i po owulacji 1 2 dni też i wstałam rano i poczułam ciężar piersi i ich takie napompowwanie. To może sygnalizowac coś?

  Robią się takie od podwyższonego progesteronu - po owulacji po prostu.

  K7KTp2.png
  VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego