X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne co mi się dzieje ?
Odpowiedz

co mi się dzieje ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie. nie wiem w którą kategorię wrzucić ten temat.
    uprawiałam seks z partnerem w okres. skończył 2 razy w środku.
    od tego zdarzenia minął tydzień. odczuwam czasami kłócie w jajnikach i ciągle mam wrażenie w jajnikach takiego "przeziębionego pęcherza". to nie boli ale jest uciążliwe. i dodatkowo okres skonczyl się 2 dni za szybko . cały czas mam wrażenie że zaraz znowu go dostanę chociaż się skończył. boli mnie teraz po środku podbrzusza i cały czas odnoszę wrażenie że mam mokro.
    miała któraś z was tak ? co to może być za infekcja ? niepokoi mnie to bardzo.
    w ciąży nie jestem bo za wcześnie na objawy, stosunek był w okres a dodatkowo mam pcos i insulinooporność. pomocy. w poniedziałek zapisuję się do lekarza ale chcę poznać wasze opinie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 20:02

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to owulacja? Termin, ból jajników i uczucie mokrości by pasowały.

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy tak nie miałam podczas owulacji

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ