X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co myśleć
Odpowiedz

Co myśleć

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anelim Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 8 października 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey zastanawiam się co jest ....zastrzyk Ovitrelle miałam 27 września gdzie parę dni później pozniej pojechałam na kontrolę i okazało się że pojawiła się Torbiel .... Więc ogólnie moja nadzieja na cokolwiek poszła ... Lecz dziś mam dziwna sytuację od wczoraj bolą mnie piersi tzn bardziej są obrzmiałe ....( Wiadomo że przed okresem to norma ) ale dziś zaczęłam krwawić tzn raz coś jest raz nie ma nic nigdy tak nie miałam a okres planowo na 12 października....gdzie...z ciekawości wczoraj zrobiłam rano test i jedna kreska .... Więc już nic nie rozumiem możecie wyrazić swoje zdanie ? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2022, 06:44

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ