X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne co opóżnia @
Odpowiedz

co opóżnia @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim..
    Tak się zastanawiam co może opóźnić @.
    Dobra, wiem, że stres, restrykcyjne odchudzanie się, leki, podróż itp. Czy pamiętacie co powoduje opóźnienie u Was?
    U mnie to przede wszystkim stres. Im bardziej denerwuje się, że okres mi się spóźnia tym dłużej go nie ma...a takie oczekiwanie mnie dobija. A jak jest u WAS?

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 22 lipca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stres
    czasem luteina
    czasem @ jest później gdy cykl mam bezowulacyjny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haaa, no właśnie... dopóty nie zaczęłam mierzyć temperatury nie myślałam, że mogą występować cykle bezowulacyjne... tzn. gdzies tam czytałam...
    Mam wrażenie, że u mnie właśnie jest taki cykl, ale zobaczymy...

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 22 lipca 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie podróże razem ze zmiana klimatu z ciepłego (cypr) na zimowy (polska) w grudniu. mysle ze przelot samolotem tez duzo zmienia a zmiany czasowe to juz w ogole nie pomagaja. prawdopodobna ciąża biochemiczna rozregulowała mi też cykl tak, że musiałam @ tabletkami wywoływać.

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam wrazenie ze jednak ten cykl byl bez woulacyjny a test mi poprostu splatal figla.... no bo chyba po takim czasie juz powinna byc pozadna kreska nie?

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no raczej Puszysta, ja bym zrobiła jeszcze 1 test sikany. a potem do doktóra! :)

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tia... testy mnie nie lubia no nawet katrolnej nie chca pokazanc juz teraz... czekam na wyniki od lekarza i zobaczymy co wtedy.... ale ja stawiam na bezowulacyjny albo cyste

  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie raz @ spoznila sie 13 dni, mialam wszystkie objawy ciążowe, a ciąży oczywiscie nie bylo, testy negatywne, a objawy sobie wmowilam i lapalam sie każdej najdrobniejszej szansy ze to ciaza ;) teraz wydaje mi sie to naiwne i glupie, ucze sie wyluzowywac, ale wiem jak wlasna glowa i wyobraźnia mozna zanurzyć sobie cykl.

    relgh371zv6v421k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie nie nakrecam... wszystko mi jedno juz.... a objawow jako takich nie mam oprucz mdlosci ale to od tego upalu :) tego jestem prawie pewna... no i brzuch czasem tak dziwnie kluje ale to pewnie jelita :)

  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy w życiu nie miałam opóźnienia miesiączki ani po dietach;ani z piwodu stresu,ani zmiany klimatu,no chyba,że 2 dni w jedną lub w drugą strone.2 razy nie dostałam miesiączki,raz była to ciąża niestety pozamaciczna,a za drugim razem biochemiczna zdaniem lekarza,no chyba,że przekwit mnie dopada.

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam dużych opóźnień, ale u mnie dwie rzeczy miały do tej pory wpływ:
    1. porządny stres - ze dwa razy w życiu
    2. zmiana stref czasowych (bardzo dużo podróżuję po różnych kontynentach i spędzam nawet po 12 godzin w samolocie, czasem 2-3 dni w podróży przesiadając się z samolotu do samolotu).

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadmiar stresu, strefy czasowe, zmiana klimatu, zbyt długie i częste pływanie w mocno chlorowanej wodzie.

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:42

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmiany klimatu mi przyspieszają, jak kursuję Turcja-Polska mam jak w zegarku 28dni! Jak siedzę gdzieś na stałe oscyluje w granicach 35-40 :P
    Zwykle przedłużają mi bezowulacyjne, stres, dieta, bardzo często jak na coś czekam i się tym denerwuje to mi się przeciąga.

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ