X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co się dzieje
Odpowiedz

Co się dzieje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Melcia89 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 października 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Moje cykle są 21-38dniowe staramy się o dziecko, w zeszłym miesiącu tydzień przed miesiączka miałam brązowe plamienia gdzie po nich dostałam 16.09-21.09 natomiast w tym miesiącu od 2 tygodni mam brązowe plamienia male ilosci wystarczy sama wkładka, jedynie wczoraj wieczorem była mała ilość krwi. Do ginekologa mam dopiero za 2 tyg.

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 20 października 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja tak mam co miesiąc.wyszla mi wysoka prolaktyna. Biorę dostinex. Za 2 tyg będę sprawdzac czy się obniżyła. W tym miesiącu tez mam plamienia ale zdecydowanie mniejsze.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Melcia89 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 października 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź za tydzień zrobię badanie pod tym kątem. Robiłam test właśnie i negatywny 😠

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 20 października 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze możesz sobie zbadać progesteron. Bo jeśli jest są niski to też występują plamienia. Ale to lepiej robić po owulacji w fazie lutealnej.ja akurat mam w normie.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ