X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co z tym progesteronem
Odpowiedz

Co z tym progesteronem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pamarancza Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 2 maja 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam badanie progesteronu 7 dpo i wynik 14,4ng przy podanej normie 15. Czy to dobry wynik? Czytałam na forum i jedne z Was piszą, że najlepiej gdyby był ok 18, inne, że jak jest powyżej 10 to już dobrze. Co mówią Wasi lekarze na ten temat?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2022, 12:49

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 3 maja 2022, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamarancza wrote:
    Robiłam badanie progesteronu 7 dpo i wynik 14,4ng przy podanej normie 15. Czy to dobry wynik? Czytałam na forum i jedne z Was piszą, że najlepiej gdyby był ok 18, inne, że jak jest powyżej 10 to już dobrze. Co mówią Wasi lekarze na ten temat?
    Mój mówi ze powyżej 20, to on wie, ze ciałko żółte jest w pełni wydajne i była super owulacja. Ja w tym cyklu 7 dpo miałam 27,50 ; 9 dpo 26,60. Pecherzyk miał około 26 mm jak pękł

    W zeszłym cyklu miałam 8 dpo 22,99 pecherzyk miał 24 mm jak pękł

    A w styczniu 7 dpo miałam 17, 5 i tu pecherzyk miał ok 19 mm jak pękł

    age.png
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ