Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne co z tym śluzem??
Odpowiedz

co z tym śluzem??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień kolejny obserwacji śluzu 2.03.2013 śluz przejrzysty rozciągliwy jest go bardzo dużo (przeźroczysty i rozciąga się na 6 cm) a test owulacyjny jest negatywny co mam przez to rozumieć?

    9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba to, że masz dni płodne, ale pik lh jeszcze nie skoczył, czyli owulki nie wykrywa

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1986 wrote:
    Dzień kolejny obserwacji śluzu 2.03.2013 śluz przejrzysty rozciągliwy jest go bardzo dużo (przeźroczysty i rozciąga się na 6 cm) a test owulacyjny jest negatywny co mam przez to rozumieć?

    9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]

    Jak wygląda kreską testowa? Dużo jasniejsza czy tylko nieznacznie? Jeśli to drugie to ja bym serduszkowala. U mnie wyglądało to tak, że z dnia na dzień krecha testowa była ciemniejsza, ale i tak jasniejsza od kontrolnej. W dniu kiedy była najbardziej intensywna miałam najlepszy śluz. W kolejnych dniach testowa wypadala co raz jasniejsza. W necie znalazłam info że jako pozytywny wynik można przyjąć, gdy różnica jest niewielka. Jestem ciekawa czy sytuacja powtórzy się w nastepnym cyklu, bo dopiero pierwszy raz tyle dni badalam LH.

  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 2 marca 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martula testowa kreseczka jest słaba Kontrolna mocno różowa a testowa słaba, i tak mam od 3 dni ale śluz mnie zastanawia ale jak mąż wróci z pracy będziemy serduskować :D

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 2 marca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam kolejny test ovu kreska testowa jest znacznie ciemniejsza od poprzedniego testu, ale jaśniejsza od kontrolnej o jakieś 30%

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ