X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne co z tym śluzem??
Odpowiedz

co z tym śluzem??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień kolejny obserwacji śluzu 2.03.2013 śluz przejrzysty rozciągliwy jest go bardzo dużo (przeźroczysty i rozciąga się na 6 cm) a test owulacyjny jest negatywny co mam przez to rozumieć?

    9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba to, że masz dni płodne, ale pik lh jeszcze nie skoczył, czyli owulki nie wykrywa

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1986 wrote:
    Dzień kolejny obserwacji śluzu 2.03.2013 śluz przejrzysty rozciągliwy jest go bardzo dużo (przeźroczysty i rozciąga się na 6 cm) a test owulacyjny jest negatywny co mam przez to rozumieć?

    9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]

    Jak wygląda kreską testowa? Dużo jasniejsza czy tylko nieznacznie? Jeśli to drugie to ja bym serduszkowala. U mnie wyglądało to tak, że z dnia na dzień krecha testowa była ciemniejsza, ale i tak jasniejsza od kontrolnej. W dniu kiedy była najbardziej intensywna miałam najlepszy śluz. W kolejnych dniach testowa wypadala co raz jasniejsza. W necie znalazłam info że jako pozytywny wynik można przyjąć, gdy różnica jest niewielka. Jestem ciekawa czy sytuacja powtórzy się w nastepnym cyklu, bo dopiero pierwszy raz tyle dni badalam LH.

  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 2 marca 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martula testowa kreseczka jest słaba Kontrolna mocno różowa a testowa słaba, i tak mam od 3 dni ale śluz mnie zastanawia ale jak mąż wróci z pracy będziemy serduskować :D

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 2 marca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam kolejny test ovu kreska testowa jest znacznie ciemniejsza od poprzedniego testu, ale jaśniejsza od kontrolnej o jakieś 30%

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ